دانلود سریال آهوی من مارال

1025
N.A IMDB

آهوی من مارال Ahooye Man Maral

قسمت 1 بزودی

عاشقانه | ملودرام | تاریخی

سال تولید : 1399 | زمان : 55 دقیقه

قسمت ها : 40 قسمت

کارگردان : مهرداد غفارزاده

توضیحات

دانلود سریال ایرانی آهوی من مارال

موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و … در خلاصه قصه آهوی من مارال آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق میگذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران میشود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان … فصل دوم این سریال به زندگی مارال بعد از مرگ ناصرالدین شاه اختصاص دارد.

بازیگران

حسن معجونی (ناصرالدین شاه) , ترلان پروانه (مارال) , الهام کردا (انیس الدوله) , شبنم مقدمی , علیرضا کمالی , علیرضا آرا , لیلا بلوکات , جواد یحیوی , فریبا کوثری , متین ستوده , روزبه حصاری

توضیحات

سریال آهوی من مارال (Ahooye Man Maral) در واقع نام سریالی عاشقانه – تاریخی درباره عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن می پردازد که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 40 قسمت 50 دقیقه‌ای و در 2 فصل به کارگردانی (مهرداد غفارزاده) و تهیه کنندگی (سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم) و نویسندگی (پریسا شمس ، معصومه یزدانی و ابراهیم قربانپور) در سال 1399 بر اساس طرحی از عبدالرضا صفوی تولید گردیده است. همچنین آهوی من مارال اولین سریال مهرداد غفارزاده ویژه شبکه نمایش خانگی است که از بهمن ماه 99 به صورت هفتگی توزیع میشود. بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده شده است. محمد غفارزاده در کارنامه هنری خود سابقه کارگردانی دو فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان و همچنین دریا و ماهی پرنده را دارد.

حواشی سریال

طی چند ماه گذشته، دو خبر ساخت سریال تاریخی در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی بیشتر دیده شد، یکی ساخت سریال « آهوی من مارال» و دیگری سریال جیران است که هر دو تاریخی هستند و موضوعی عاشقانه دارند که در دوران قاجار اتفاق می‌افتند و ماجرای عشق ناصرالدین شاه است. ابتدا در سال گذشته خبر‌هایی از سریال اهوی من مارال در رسانه های مختلف آمده بود، اخباری از نگارش فیلمنامه و داستانی که به ناصرالدین شاه، سوگلی و … مربوط میشد و بخشی از داستان آن نیز در دوره عثمانی و سفر شاه به استانبول میگذرد. سپس خبر دیگری از حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد در مطبوعات درباره ساخت سریال جیران با همان مضمون و فضای دوران قاجار آهوی من مارال و عشق ناصرالدین شاهی که توجه همه را به خود جلب کرد. دو سریال از دو نویسنده و کارگردان متفاوت ، با مضمونی مشترک و با داستانی ظاهرا مشابه و فضای نزدیک به هم؛ ظاهرا آقای غفارزاده شکایتی از سریال جیران را نیز به انجمن «آی فیک» تقدیم کرده است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد