عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم در میان تپه ها

دانلود فیلم در میان تپه ها با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی در میان تپه ها با کیفیت عالی

دانلود فیلم در میان تپه ها

درباره فیلم: فیلم سینمایی در میان تپه ها ، نام فیلمی مستند ، درام – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (محمدرضا کیوان فر) و نویسندگی (محمدرضا کیوان فر با مشاوره عباس کیارستمی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین قصه فیلم روایت کننده زندگی عشایر ترکمن و کرمانج که در شمال شرقی گلستان در منطقه‌ مرواه تپه و خالد نبی زندگی می کنند، است و به بحث سواد و فرهنگ اجتماعی این منطقه اشاره دارد. داستان هم با سرباز معلمی آغاز می شود که برای تدریس به این منطقه اعزام شده است. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم: در میان تپه ها – among the hills

ژانر فیلم: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 76 دقیقه

کارگردان: محمدرضا کیوان فر

تهیه کننده: محمدرضا کیوان فر

تاریخ اکران: سال 1399

 

بازیگران فیلم: امیر شمس , الهام جلالی

 

داستان فیلم: قصه فیلم روایت کننده زندگی عشایر ترکمن و کرمانج که در شمال شرقی گلستان در منطقه‌ مرواه تپه و خالد نبی زندگی می کنند، است و به بحث سواد و فرهنگ اجتماعی این منطقه اشاره دارد. داستان هم با سرباز معلمی آغاز می شود که برای تدریس به این منطقه اعزام شده است.

 

درباره فیلم: محمدرضا کیوان فر درباره فیلم یاد آور شد: ایده در میان تپه ها از دوره ای که در کلاسهای آقای کیارستمی شرکت میکردم، شکل گرفت و ایشان مشاور این فیلمنامه بودند که تا پایان دوره کلاس هایم نوشتن فیلمنامه طول کشید (یک سال) و بعد از آن کار تولید را شروع کردم. زمان فیلم 76 دقیقه و در نزدیکی مرز ترکمنستان فیلمبرداری شده است. امیر شمس و الهام جلالی که از بچه‌های تئاتر هستند، نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند و برای نقش‌های فرعی از اهالی بومی منطقه استفاده شده است. موضوع فیلم درباره سرگذشت سرباز معلمی است که به مناطق عشایر نشین اعزام شده و وقتی با سختی های زندگی عشایر آشنا می‌شود تلاش دارد مشکلات آموزش و پرورش در این مناطق را به تصویر می کشد.

 

سایر عوامل فیلم: کارگردان و تهیه کننده: محمدرضا کیوان فر / نویسنده: محمدرضا کیوان فر با مشاوره عباس کیارستمی / فیلمبردار: حمیدرضا کیوانفر / طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان / اصلاح رنگ و نور: هوتن حق شناس / پخش بین المللی فیلم: الهه نوبخت

 

تیزر فیلم در میان تپه ها

 

لینک دانلود پس از انتشار