دانلود رایگان فیلم عاشق پیشه

4127
4.3 IMDB

عاشق پیشه Ashegh Pishe

منتشر شد

اجتماعی | دراماتیک | خانوادگی

سال تولید : 1398 | زمان : 86 دقیقه

اکران : 23 بهمن ماه 1400

کارگردان : داود موثقی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی عاشق پیشه

داستان فیلم عاشق پیشه روایتگر زندگی یک زوج جوان به نام های سهراب و گندم است که به همراه سپیده، کودک خردسالشان زندگی سعادتمندی و خوبی دارند، اما افزایش ناگهانی قیمت ارز، شرکتی که سهراب در آن شاغل است را به آستانه ورشکستگی میرساند و این زوج در زندگیشان دچار مشکلات زیادی میشوند.

بازیگران

محسن علی محمدی , شهره قمر , مهدی میامی , بهزاد رحیم خانی , یاسمین خلخالی , علی برجی , مهدی حدادی , سالار اسمی , ندا واحد

توضیحات

فیلم سینمایی عاشق پیشه (Amative) نام فیلمی اجتماعی , دراماتیک , خانوادگی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (داود موثقی) می باشد که در سال 1398 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید گردیده است. همچنین عاشق پیشه جدیدترین فعالیت هنری داود موثقی است و داستان زوج جوانی به نام های سهراب و گندم است که به همراه سپیده کودک خردسالشان زندگی سعادتمندی دارند. اما افزایش قیمت ارز، شرکتی که سهراب در آن شاغل است را به آستانه ورشکستگی می‌رساند و این زوج در زندگیشان دچار مشکلات زیادی می شوند. فیلم سینمایی عاشق پیشه از تاریخ 26 بهمن سال 1401 در سینماهای سراسر کشور به صورت عمومی اکران شده است و سرانجام در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 1402 در شبکه نمایش خانگی منتشر گردید.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان (قانونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد