دانلود سریال بیلی کوچیکه زیرنویس فارسی Billy the Kid 2022

141
6.8 IMDB

بیلی کوچیکه Billy the Kid

رده بندی سنی +16

زیرنویس فارسی

وسترن | درام | ماجراجویی

سال تولید : 2022 | زمان : 55 دقیقه

محصول : آمریکا

کارگردان : Otto Bathurst

توضیحات

دانلود سریال خارجی Billy the Kid 2022 بیلی کوچیکه دوبله فارسی

داستان سریال بیلی کوچیکه یک داستان حماسی براساس زندگی بیلی کوچیکه را به تصویر کشیده است. این مجموعه از ابتدای مسیر بیلی کوچیکه در ایرلند و روزهای آغازین وی به عنوان یک گاوچران و هفت تیرکش در مرزهای آمریکا تا نقش محوری او در جنگ لینکن کانتی و فراتر از آن را نشان میدهد که…

بازیگران

(Tom Blyth) , (Daniel Webber) , (Eileen O’Higgins) , (Dakota Daulby) , (Sean Owen Roberts) , (Ryan Kennedy) , (Jamie Beamish) , (Jonah Collier)

توضیحات

سریال خارجی بیلی کوچیکه (Billy the Kid) نام سریالی وسترن , درام , ماجراجویی محصول کشور ایالات متحده آمریکا به کارگردانی (مایکل نانکین، اتو باتهرست و راشل لیترمن) می باشد که در سال 2022 در 1 فصل و در مجموع 8 قسمت تولید گردیده است. در این فیلم بازیگرانی همچون تام بلیت، دنیل وبر، آیلین اوهیگینز، شان اوون رابرتز، جونا کولیر و نش نیستروم به ایفای نقش پرداخته اند. سریال بیلی کوچیکه تاکنون نقدهای مثبت فراوانی از سوی مخاطبین دریافت کرده به طوری که برای داستان، اجراها، طراحی لباس، کارگردانی و همچنین ارزش های تولید، تحسین شده است. هم اکنون می توانید سریال Billy the Kid 2022 بیلی کوچیکه را با زیرنویس فارسی حرفه ای و بصورت سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.

لینک دانلود

نسخه سانسور شده

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد