دانلود رایگان فیلم دلقک ها

374
N.A IMDB

دلقک ها Clowns

منتشر شد

کمدی | ماجراجویی | خانوادگی

سال تولید : 1388 | زمان : 85 دقیقه

اکران : سال 1389

کارگردان : عباس مرادیان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دلقک ها

داستان فیلم درباره کریم و اتابک است که در محله ای در جنوب تهران زندگی می کنند، با اخراج از کارخانه مجبور به دله دزدی می شوند و با سرقت های کوچک و پرسه زنی در خیابان ها زندگی شان را می گذرانند. زمانی که دیگر کارد به استخوان شان رسیده و هیچ پولی ندارند، مردی به نام اژدر از آنها دعوت می کند که اتومبیلی را بدزدند. غافل از اینکه با قتل یک مهندس انبوه ساز و پخش چند سی دی که در اتومبیل او پیدا شده، قرار است قتل این مهندس به گردن کریم و اتابک بیفتد.

بازیگران

حامد کمیلی , شهرام قائدی , بهنوش بختیاری , امیر نوری , رابعه اسکویی , مهران رجبی , کاظم افرندنیا , کیانوش گرامی , احمد پورمخبر , سید امیر سید ابراهیمی , مرتضی کاظمی , رضا درگزی , آرش روشن

توضیحات

فیلم سینمایی دلقک ها Clowns ، نام فیلمی کمدی ، فانتزی – اجتماعی به کارگردانی (عباس مرادیان) و تهیه کنندگی (محمدباقر آشتیانی) و نویسندگی (مهدی غلام حیدری و عباس مرادیان) می باشد که در سال 1388 تولید گردیده است. همچنین داستان فیلم درباره کریم و اتابک است که در محله ای در جنوب تهران زندگی می کنند، با اخراج از کارخانه مجبور به دله دزدی می شوند و با سرقت های کوچک و پرسه زنی در خیابان ها زندگی شان را می گذرانند.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد