دانلود رایگان فیلم دلقک ها

282

دلقک ها Clowns

منتشر شد

کمدی | ماجراجویی | خانوادگی

سال تولید : 1388 | زمان : 85 دقیقه

اکران : سال 1389

کارگردان : عباس مرادیان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دلقک ها

داستان فیلم درباره کریم و اتابک است که در محله ای در جنوب تهران زندگی می کنند، با اخراج از کارخانه مجبور به دله دزدی می شوند و با سرقت های کوچک و پرسه زنی در خیابان ها زندگی شان را می گذرانند. زمانی که دیگر کارد به استخوان شان رسیده و هیچ پولی ندارند، مردی به نام اژدر از آنها دعوت می کند که اتومبیلی را بدزدند. غافل از اینکه با قتل یک مهندس انبوه ساز و پخش چند سی دی که در اتومبیل او پیدا شده، قرار است قتل این مهندس به گردن کریم و اتابک بیفتد.

بازیگران

حامد کمیلی , شهرام قائدی , بهنوش بختیاری , امیر نوری , رابعه اسکویی , مهران رجبی , کاظم افرندنیا , کیانوش گرامی , احمد پورمخبر , سید امیر سید ابراهیمی , مرتضی کاظمی , رضا درگزی , آرش روشن

توضیحات

فیلم سینمایی دلقک ها Clowns ، نام فیلمی کمدی ، فانتزی – اجتماعی به کارگردانی (عباس مرادیان) و تهیه کنندگی (محمدباقر آشتیانی) و نویسندگی (مهدی غلام حیدری و عباس مرادیان) می باشد که در سال 1388 تولید گردیده است. همچنین داستان فیلم درباره کریم و اتابک است که در محله ای در جنوب تهران زندگی می کنند، با اخراج از کارخانه مجبور به دله دزدی می شوند و با سرقت های کوچک و پرسه زنی در خیابان ها زندگی شان را می گذرانند.

لینک های دانلود

حجم دانلود تمام بها محاسبه می شود

دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
عضویت در کانال تلگرام