دانلود فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

565
5.8 IMDB

اعترافات ذهن خطرناک من Eterafate Zehne Khatarnake Man

منتشر شد

جنایی | درام | فانتزی

سال تولید : 1393 | زمان : 77 دقیقه

اکران : 24 تیر ماه 1394

کارگردان : هومن سیدی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی اعترافات ذهن خطرناک من

این فیلم در یک 24 ساعت روایت میشود و درباره مردی است که در یک روز کامل هیچ چیزی را به یاد نمی‌آورد. شخصیت اصلی فیلم از یک مخدر شیمیایی به نام اسید استفاده می‌کند و دچار توهم و همچنین اغتشاش ذهنی است و اتفاقاتی را که در زندگی و به واسطه اطرافیان برایش رخ داده را نمی‌تواند به خاطر بیاورد و همین شرایط درگیریهای او با اطرافیان را منجر می‌شود.

بازیگران

سیامک صفری , نگار جواهریان , عباس غزالی , هومن سیدی , رؤیا نونهالی , میترا حجار , بابک حمیدیان , چکامه چمن ماه , بابک بهشاد

توضیحات

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من (Confessions of My Dangerous Mind) یک فیلم موقعیت است. فیلمی که داستان برای تمام شدن ندارد، فیلمی که فقط می‌خواهد یک روز از داستان چندین روزه زندگی یک نفر را نشان دهد. فردی که در پنجمین روز از یک داستان کلی قرار دارد. پنجمین روز از روزهایی که برایش ساخته‌اند و همه روزها در یک تکرار و فراموشی قرار دارند. فیلمی پر از تنش و تصاویر خوب. فیلمبرداری خوب، بازی بدون نقص سیامک صفری، عباس غزالی و نگار جواهریان، موسیقی و انتخاب موسیقی عالی، گریم عالی، دکوپاژ بسیار خوب. هومن سیدی در حال ساخت «فیلم عصر دیوانگی» است و امسال هم فیلم طلا را روی پرده دارد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد