دانلود سریال Dark دارک دوبله فارسی (فصل 1 2 3)

1297
8.7 IMDB

دارک Dark

رده بندی سنی +17

دوبله فارسی

معمایی | علمی تخیلی | جنایی

سال تولید : 2017 - 2020 | زمان : 60 دقیقه

محصول : آلمان

کارگردان : Baran bo Odar

توضیحات

دانلود سریال خارجی Dark دارک دوبله فارسی

در یکی از دهکده های آلمان، دو کودک کم سن و سال ناپدید میشوند. دیری نمیگذرد که مفقود شدن این دو کودک، روابط میان چهار خانواده را آشکار میسازد. پس از آنکه پلیس به شواهدی ترسناک دست پیدا میکند، اولریش درخواست مجوز برای بازرسی از نیروگاه برق منطقه میکند. در همین زمان، فردی غریبه و مرموز وارد هتل شهر میشود و…

بازیگران

(Louis Hofmann) , (Andreas Pietschmann) , (Karoline Eichhorn) , (Lisa Vicari) , (Maja Schöne) , (Mark Waschke) , (Jördis Triebel)

توضیحات

سریال خارجی دارک (Dark) که با نام تاریک نیز شناخته میشود ، نام سریالی معمایی , علمی تخیلی , جنایی محصول کشور آلمان به کارگردانی (بارن بو اودار) می باشد که در سال 2017 الی 2020 در 3 فصل و در مجموع 26 قسمت تولید گردیده است. داستان سریال روایتگر گم شدن مرموز چند نوجوان است که شخصیت های دیگر را وارد چالش میکند. فصل اول سریال با استقبال بسیار خوب منتقدین و تماشاگران همراه شد. بسیاری از منتقدین این سریال را نسخه آلمانی سریال چیزهای عجیب میدانند و معتقدند تاریکی از نظر فضاسازی و قصه پردازی بسیار تحت تأثیر این سریال است. هم اکنون می توانید سریال Dark تاریک را با دوبله فارسی حرفه ای و بصورت سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.

لینک دانلود

نسخه سانسور شده

فصل 3 قسمت 8 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد