عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود انیمیشن پسر دلفینی

دانلود انیمیشن پسر دلفینی با لینک مستقیم

دانلود انیمیشن ایرانی پسر دلفینی با کیفیت عالی

دانلود انیمیشن پسر دلفینی

درباره انیمیشن: انیمیشن سینمایی پسر دلفینی ، نام انیمیشنی ماجرایی، کمدی برای ژانر کودک و نوجوان که به کارگردانی (محمد خیراندیش) و تهیه کنندگی (محمد همدانی) و نویسندگی (استودیو صبیان) که از سال 1396 تا 1398 در استودیو صبیان با سرمایه‌گذاران آلمانی و روسی تولید شده است. پسر دلفینی یک فیلم مستقل انیمیشن است که توسط گروه پویانمایی استودیو صبیان تولید شده است. مخاطب اصلی این کار کودک است ولی لایه‌هایی برای لذت بردن بزرگسال نیز در نظر گرفته شده است تا خانواده‌ها را به خوبی درگیر خود کند. سیر داستانی الگویی است معروف با عنوان «تارزان دریایی» که بستر خیلی عالی برای موقعیت‌های مختلف یک کودک مانند پذیرش مسئولیت دارد. ترکیب داستان جذاب این اثر با طراحی‌ها و تکنیک‌هایی که برایش تحقیق و توسعه شده است، باعث شده سطح کار در حد کلاس جهانی باشد. برای دانلود این انیمیشن زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام انیمیشن : پسر دلفینی – Dolphin Boy

ژانر انیمیشن : کودک و نوجوان , ماجرایی , کمدی

کیفیت : 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید انیمیشن : 1396 الی 1398

مدت زمان نمایش : 90 دقیقه

کارگردان : محمد خیراندیش

تهیه کننده : محمد همدانی

نویسنده: استودیو صبیان

تاریخ اکران: بهار سال 1399

پخش در شبکه نمایش خانگی:

 

داستان انیمیشن: داستان انیمیشن پسر دلفینی مضمونی ماجراجویانه و کمدی دارد ولی هنوز جزئیات بیشتری منتشر نشده است.

 

درباره فیلم: انیمیشن ایرانی پسر دلفینی ، نام انیمیشنی ماجراجویی ، کمدی برای ژانر کودک و نوجوان به کارگردانی محمد خیراندیش است که سرمایه گذاران خارجی روسی و آلمانی منابع مالی آن را تامین کرده اند. مخاطب اصلی این کار کودک است ولی لایه‌هایی برای لذت بردن بزرگسال نیز در نظر گرفته شده است تا خانواده‌ها را به خوبی درگیر خود کند. سیر داستانی الگویی است معروف با عنوان «تارزان دریایی» که بستر خیلی عالی برای موقعیت‌های مختلف یک کودک مانند پذیرش مسئولیت دارد. این سیر چون عمیق است زمینه را برای یک حماسه خیلی قدرتمند مهیا کرده است که شاهد آن خواهیم بود. فضای فیلم شاد و فوق العاده سورپرایز کننده برای کودکان است. ترکیب داستان جذاب این اثر با طراحی‌ها و تکنیک‌هایی که برایش تحقیق و توسعه شده است، باعث شده سطح کار در حد کلاس جهانی باشد.

 

عوامل سازنده انیمیشن: کارگردان: محمد خیراندیش / تهیه کننده : محمد همدانی / نویسنده: استودیو صبیان

 

انیمیشن های پیشنهادی: اگر جزو طرفدارهای انیمیشن پسر دلفینی هستید ما به شما تماشای انیمیشن بنیامینانیمیشن کلیله و دمنه / انیمیشن لوپتو / انیمیشن آخرین داستانانیمیشن در مسیر باران پیشنهاد میکنم دیدن این انیمیشن ها خالی از لطف نیست.

 

تیزر انیمیشن پسر دلفینی (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار