دانلود فیلم آلرژی

966
N.A IMDB

آلرژی Alerji

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : محمد داود عسگری

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی آلرژی

داستان فیلم درباره دو زوج است که در دانشکده همکلاسی بوده اند و برای شرکت در مراسم عروسی یکی دیگر از همکلاسیهای زمان دانشگاهشان از تهران به یکی از روستاهای مرزی می روند. قرار است ماشین یکی از این دوستان ماشین عروس شود. آنان ماشین را در بین راه با گل و روبان تزیین می کنند و سرخوش به دل جاده می زنند، اما در بین راه درگیر حوادثی ناخواسته می شوند. اتفاقاتی که آنان را مجبور به فرار و تغییر مسیر می کند.

بازیگران

حسین سلیمانی , سهند جاهدی , بهار قاسمی , روناک پوریادگار , عرفان فرج زاده , یلدا درویش , هادی مهدی پور , آرش خیری , امیرحسین امین زاده , هادی مهدی نیا , علی کاشانی , عارف جعفر زاده , یوسف جعفر زاده , افشین مطلب زاده , سید علی صالحی

توضیحات

فیلم سینمایی آلرژی Alerji ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (محمد داود عسگری) و تهیه کنندگی (احمد کاوری و محمد کامبیز دارابی) و نویسندگی (محمد داود عسگری) می باشد که در سال 1397 برای اکران در گروه هنر و تجربه تولید گردیده است. این فیلم که سال 1397 در تهران مقابل دوربین رفته بود درباره دو زوج جوان هم دانشگاهی است که برای شرکت در مراسم عروسی یکی دیگر از همکلاسیهای زمان دانشگاهشان از تهران به یکی از روستاهای مرزی می روند اما در این بین اتفاقاتی که برای آنان رخ میدهد مجبور به فرار و تغییر مسیر می شوند … موسیقی این فیلم در استودیو هنر توسط پیام سوری ضبط شده است و این دومین کار سینمایی بلند پیمان خارنی پس از فیلم زعفرانیه چهارده تیر در تولید موسیقی متن فیلم است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد