دانلود فیلم آن دو

3900
5.1 IMDB

آن دو That Two

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1388 | زمان : 90 دقیقه

اکران : توقیف شده

کارگردان : بهروز قبادی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی آن دو

داستان فیلم آن دو درباره جوان تهرانی که در منطقه غرب کشور در حال گذراندن خدمت سربازی اش است و به دلیل تخلف از طرف مافوق خود به ماموریتی فرستاده می شود که در این ماموریت او می بایستی یک قاتل فراری را از کردستان به همدان برده و تحویل قانون دهد. سرباز، قاتل را تحویل می گیرد و در طول سفر برای جلوگیری از فرار متهم او را به خودش با دستبند می بندد. جوان قاتل ادعا می کند که بی گناه است و ماجراهای بسیاری در طول سفر برای آن دو رخ میدهد.

بازیگران

نوید محمد زاده , مرضیه خوش تراش , توفیق راموز , عزیز ویسی , نایافت مبارک شاهی , رحیم حاجی تبار , محمد سعید محمدی , رسول فتوره چی , وریا امینی , جلال کریم زاده , جمیل کریم زاده , عبدالله دل انگیز , احمد احمدی , محمود محمودی , کمال مرادی , سید محسن حسینی , سعید پرچمی

توضیحات

فیلم سینمایی آن دو Ando ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (بهروز قبادی) و تهیه کنندگی (گلریز احتیاطی) و نویسندگی (حسین آبشار و بهروز قبادی) می باشد که در سال 1388 تولید گردیده است. این فیلم 10 سال پیش با حضور نوید محمدزاده ساخته شده و داستان آن درباره یک جوان تهرانی است که در غرب کشور در حال خدمت سربازی است و به دلیل تخلف، از طرف مافوق خود به ماموریتی فرستاده می‌شود که یک زندانی متهم به قتل را همراهی کند. فیلم ان دو اواخر بهمن و اسفند سال 88 پس از دو ماه پیش تولید و در مدت 25 روز فیلمبرداری شد و یکی از نکات جالب آن ، حضور نوید محمدزاده به عنوان بازیگری است که اگرچه این روزها در قامت یک ستاره در سینما و تئاتر بازی می‌کند اما طرفدارانش یکی از اولین تجربه‌های سینمایی او را در این فیلم می توانند تماشا کنند. این فیلم حدود 10 سال به دلیل مسایل حقوقی بر سر مساله مالکیت اثر ، توقیف می باشد و بعد از رفع توقیف در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می شود.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد