دانلود فیلم آرزوی زیبا

1389
N.A IMDB

آرزوی زیبا Beautiful wish

انتشار بزودی

کودک و نوجوان | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : علی قوی تن

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی آرزوی زیبا

داستان فیلم درباره چند کودک و نوجوان است که تصمیم می گیرند آرزوی یک دختر جوان را برآورده کنند اما به صورت رسمی تاکنون خلاصه داستان منتشر نشده است.

بازیگران

هادی هاشمی , هدا مقدم , امیرمحمد رحمانی , متین نظری , محمد حسین حلاج مفرد , یوسف احمدی , محمد اختری , مسلم اختری , علی مقدم , سجاد شتوی , علی منوری , شکیبا حلاج مفرد , ترنم هاشمی مقدم , کیانا ریاضیان , عرفان زرگرزاده , حنانه جعفری , ستایش مداح , ریحانه پوران , اشکان اعتماد حسینی , علیرضا فاطمیان , عارف زرگرزاده , هادی کریمی , آناهید همایی , ریحانه ناظمی , امیرحسین ناظمی

توضیحات

فیلم سینمایی آرزوی زیبا Beautiful wish ، نام فیلمی درام – اجتماعی برای گروه سنی کودک و نوجوان به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (علی قوی تن) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. آرزوی زیبا فیلم دیگری از علی قوی تن پس از ساخت فیلم رویای سهراب است که با انتخاب جمعی از بازیگران کودک و نوجوان در دوماه آخر سال در بیابان و روستاهای کاشان تولید گردید. داستان فیلم حول محور چند کودک و نوجوان می گذرد که تصمیم می گیرند آرزوی یک دختر جوان را برآورده کنند. این فیلم که برای گروه کودک و نوجوان ساخته می‌شود، از جنس همیشگی فیلم های سالیان اخیر قوی تن است که در فضای داستانی هنری و برای این گروه سنی روایت می‌شود. بازیگران این فیلم نیز جمع زیادی از بچه های انتخابی و نابازیگر استان اصفهان هستند.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد