دانلود فیلم بچه ای با جوراب قرمز

1006
4.8 IMDB

بچه ای با جوراب قرمز Bache Ba Jorab Ghermez

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 87 دقیقه

اکران : 20 دی ماه 1398

کارگردان : خداداد جلالی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی بچه ای با جوراب قرمز

داستان فیلم در جنوب تهران و میان کوره های آجرپزی رخ می دهد. جایی که جماعتی از افغانها که بدون مجوز به سرزمین ایران آمده اند کار و زندگی می کنند بهارناز حامله است او از مهاجران افغان با همسرش در کوره های آجرپزی زندگی و کار می کند بچه اوبه دنیا می آید و چون دختر است عاشوری رئیس کارگاه بهانه می کند که باید اینجا را ترک کنند، تیمور شوهر بهارناز تصمیم می گیرد دخترش را به کسی بدهد و خودشان برای کار همین جا بمانند، بهار ناز مطلع می شود و شبانه تصمیم می گیرد با کودکش فرار کند اوبه سمت برادرش که در مرز آستارا در یک قهوه خانه کار می کند می رود اما شرایط بسیار برای او خطرناک می شود.

بازیگران

سمانه نصری , پانته‌آ بهرام , امین زندگانی , افشین سنگ چاپ , علیرضا کمالی , گل احمد حسن زاده , رقیه آزاد رنگی , مریم نعمتی نیا , و امیر یل ارجمند , سیامک حلمی , غلامرضا اصانلو

توضیحات

فیلم سینمایی بچه ای با جوراب قرمز ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (خداداد جلالی) می باشد که در سال 1397 و با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید گردیده است. آیین دیدار بچه ای با جوراب قرمز به کارگردانی و نویسندگی خداداد جلالی چهارشنبه 18 دی ماه ساعت 19:30 در موزه سینما برگزار شد. در این مراسم عوامل فیلم به همراه جمع کثیری از هنرمندان سینما، منتقدان و اهالی رسانه حضور داشتند. اکران عمومی این فیلم جمعه 20 دی ماه 98 و در گروه هنر و تجربه انجام شد. بچه ای با جوراب قرمز روایتی تکان دهنده از وقایع سال‌‌های اخیر افغانستان است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد