عضویت در کانال تلگرام

دانلود فیلم بهشت تبهکاران

  • نام :بهشت تبهکاران ژانر :تاریخی , جنایی , معمایی
  • کیفیت :480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray سال تولید :سال 1398
  • مدت زمان :90 دقیقه کارگردان :مسعود جعفری جوزانی
  • تهیه کننده :فتح الله جعفری جوزانی , علی قائم مقامی تاریخ اکران :سال 1399

دانلود فیلم ایرانی بهشت تبهکاران

بازیگران فیلم بهشت تبهکاران:

اسامی بازیگران فیلم هنوز رسانه ای نشده است.

 

داستان فیلم بهشت تبهکاران:

داستان فیلم بهشت تبهکاران در سال 1329 روایت میشود سالی که احمد دهقان نماینده مجلس، روزنامه نگار و مدیر تئاتر نصر ، توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران به قتل میرسد. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود.

 

درباره فیلم بهشت تبهکاران:

فیلم سینمایی بهشت تبهکاران ، نام فیلمی معمایی ، جنایی – تاریخی به کارگردانی (مسعود جعفری جوزانی) و تهیه کنندگی (فتح الله جعفری جوزانی و علی قائم مقامی) و نویسندگی (مسعود جعفری جوزانی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. این فیلم روایت قتل مدیر تئاتر نصر توسط حسن جعفری در خیابان لاله زار تهران است. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود. این پروژه سینمایی در تهران فیلمبرداری شده و مراحل پیش تولید آن هم در سکوت خبری انجام شده است. بخش عمده فیلم در تئاتر نصر فیلمبرداری شده ، البته ساختمان تئاتر نصر توسط شهرداری تهران بازسازی شده است. فیلم پشت دیوار سکوت آخرین فیلم اکران شده از مسعود جعفری جوزانی است.

 

سایر عوامل فیلم بهشت تبهکاران:

نویسنده و کارگردان: مسعود جعفری جوزانی / تهیه کننده: فتح الله جعفری جوزانی , علی قائم مقامی / طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی / …

 

لینک دانلود پس از انتشار

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد