عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم بهشت تبهکاران

دانلود فیلم بهشت تبهکاران با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی بهشت تبهکاران با کیفیت عالی

دانلود فیلم بهشت تبهکاران

درباره فیلم: فیلم سینمایی بهشت تبهکاران ، نام فیلمی معمایی ، جنایی – تاریخی به کارگردانی (مسعود جعفری جوزانی) و تهیه کنندگی (فتح الله جعفری جوزانی و علی قائم مقامی) و نویسندگی (مسعود جعفری جوزانی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. داستان فیلم بهشت تبهکاران در سال 1329 روایت میشود سالی که احمد دهقان نماینده مجلس، روزنامه نگار و مدیر تئاتر نصر ، توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران به قتل میرسد. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم: بهشت تبهکاران

ژانر فیلم: تاریخی , جنایی , معمایی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 90 دقیقه

کارگردان: مسعود جعفری جوزانی

تهیه کننده: فتح الله جعفری جوزانی , علی قائم مقامی

تاریخ اکران: سال 1399

 

بازیگران فیلم: اسامی بازیگران فیلم هنوز رسانه ای نشده است.

 

داستان فیلم: داستان فیلم بهشت تبهکاران در سال 1329 روایت میشود سالی که احمد دهقان نماینده مجلس، روزنامه نگار و مدیر تئاتر نصر ، توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران به قتل میرسد. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود.

 

درباره فیلم: فیلم سینمایی بهشت تبهکاران نام فیلمی معمایی – جنایی به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی می باشد که روایت قتل مدیر تئاتر نصر توسط حسن جعفری در خیابان لاله‌زار تهران است. همچنین در این فیلم به بخشی از وقایع ملی شدن صنعت نفت نیز پرداخته میشود. این پروژه سینمایی در تهران فیلمبرداری شده و مراحل پیش تولید آن هم در سکوت خبری انجام شده است. بخش عمده فیلم در تئاتر نصر فیلمبرداری شده ، البته ساختمان تئاتر نصر توسط شهرداری تهران بازسازی شده است. فیلم پشت دیوار سکوت آخرین فیلم اکران شده از مسعود جعفری جوزانی است.

 

سایر عوامل فیلم: نویسنده و کارگردان: مسعود جعفری جوزانی / تهیه کننده: فتح الله جعفری جوزانی , علی قائم مقامی / طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی / …

 

تیزر فیلم بهشت تبهکاران (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار