دانلود فیلم سینما شهر قصه

1465
5.3 IMDB

سینما شهر قصه Cinema Shahre Ghese

انتشار بزودی

عاشقانه | درام | رمانتیک

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : کیوان علی محمدی , علی اکبر حیدری

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی سینما شهر قصه

سینما شهرقصه روایتش را چند سال قبل از انقلاب شروع می‌کند. زمانی که سر در سینماها را به آتش می‌کشیدند و شعار مرگ بر سینما سر می‌دادند. زمانی که سینما، هنری قبیح و مترادف با فساد در نظر گرفته می‌شد. در این میان، داوود که تکنسین آپارت سینما و عاشق سینما است دلباخته الهه دختر حاج ابراهیم می شود. و البته حاج ابراهیم هم جزو متدینینی است که مخالف سرسخت سینماست و آن را حرام می داند. قصه عاشقانه داود و الهه با عشق به سینما، تفاوتهای فرهنگی خانواده ها و تغییر روزگار در یک دوره تقریبا سی ساله به پیش می رود.

بازیگران

حامد کمیلی , آناهیتا درگاهی , هدیه تهرانی , مرحوم جمشید مشایخی , علی اوجی , سیاوش پورخلیلی , فرخ نعمتی , بابک کریمی , رویا میرعلمی , سیاوش مفیدی , حمیدرضا پگاه , افشین هاشمی

توضیحات

فیلم سینمایی سینما شهر قصه (Cinema Shahre Ghese) نام فیلمی عاشقانه – اجتماعی به کارگردانی مشترک کیوان علی محمدی و علی اکبر حیدری و نویسندگی و تهیه‌کنندگی کیوان علی محمدی محصول سال 1398 می باشد که با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید گردیده و قرار است این فیلم برای اولین بار در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر 98 رونمایی و اکران می شود. علی محمدی درباره فیلمش گفت: سینما شهر قصه تاریخ معاصر ما، از پیش از انقلاب تا امروز را روایت می‌کند؛ با این تفاوت که زاویه دید این فیلم سینما است. سینما شهر قصه فیلمی مفرح در ژانر کمدی عاشقانه است؛ یعنی همزمان در یک داستان عاشقانه، علاقه و عشق آدمها به سینما را هم می‌بینیم.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد