دانلود فیلم دبستان شوک

714
N.A IMDB

دبستان شوک Dabestane Shok

منتشر شد

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1379 | زمان : 105 دقیقه

اکران : سال 1379

کارگردان : کاظم معصومی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دبستان شوک

شوک، روستایی در ارتفاعات اشکوراد است که بچه های آن برای تحصیل، مجبورند به روستای بالا مراجعه کنند. اهالی روستای بالا و پایین (همان شوک) از دیرباز بر سر تقسیم آب باهم اختلاف و دعوا دارند. این وضعیت در مدرسه، روی بچه ها اثر میگذارد و گاهی، اختلاف های آنها به رویارویی کشیده و خشونت بر روابط اهالی دو روستا حاکم می شود. بعد از آخرین درگیری، بچه های شوک در روستای پایین از رفتن مدرسه به روستای بالا، خودداری می کنند و در موضع خود نیز پای می فشارند. سرانجام اهالی روستا به فکر ساختن مدرسه برای خودشان برمی آیند.

بازیگران

حمیدرضا گلشن مژدهی , ابوذر اکبری , رضوان امیری , حسین نجفی , فاطمه قلی نیا , مجتبی اسدی , هادی درویش زاده , علی اکبری , مریم مهری

توضیحات

فیلم سینمایی دبستان شوک ، نام فیلمی درام – اجتماعی برای گروه سنی کودک و نوجوان به کارگردانی (کاظم معصومی) و تهیه کنندگی (امیر سمواتی و علی اصغر اوجانی) و نویسندگی (علی اکبر قاضی نظام) می باشد که در سال 1379 تولید گردیده است. داستان فیلم در یک دیار فراموش شده روایت می شود که همه در فقر و تنگدستی گذران می کنند گروهی از بچه ها به دنبال انباری هستند تا از آن کلاسی بسازند… این فیلم به صورت مشترک توسط امیر سمواتی و علی اصغر اوجانی تهیه شده است.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد