دانلود رایگان فیلم قندون جهیزیه

630
6.0 IMDB

قندون جهیزیه Ghandoone Jahiziye

منتشر شد

کمدی | درام | خانوادگی

سال تولید : 1393 | زمان : 96 دقیقه

اکران : 21 مرداد ماه 1394

کارگردان : علی ملاقلی پور

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی قندون جهیزیه

داستان فیلم درباره زن و شوهری به اسم عطا و معصومه است که در خانه ای مستاجر بوده و موعد تخلیه منزل مسکونی شان فرا رسیده است اما عطا میخواهد هر طور که شده قرارداد را تمدید کند با آنکه او با عدم توانایی مالی مواجه است.

بازیگران

صابر ابر , نگار جواهریان , اکبر عبدی , افسانه چهره آزاد , کریم اکبری مبارکه , مصطفی ساسانی , وحید نفر , حسن عباسی , حیدر زرقومی

توضیحات

فیلم سینمایی قندون جهیزیه (Ghandoone Jahiziye) نام فیلمی کمدی ، درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (علی ملاقلی پور) و تهیه کنندگی (سعید سعدی) می باشد که در سال 1393 با مشارکت شرکت سینمایی فدک فیلم تولید گردیده است. همچنین قندون جهیزیه از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 6 از 10 را دریافت کند. قندون جهیزیه فیلمی اجتماعی با زمینه طنز است که به رابطه فرهنگ صاحب خانه و مستاجر می پردازد. سرمایه گذاری این فیلم بر عهده شرکت سینمایی فدک فیلم و سهند ترابی بوده و پخش آن بر عهده نسیم صبا است. قندون جهیزیه در جشنواره فیلم شهر و جشنواره فیلم کوتاه سما حضور داشت. علی ملاقلی پور ، سیمرغ بلورین بهترین استعداد جوانان سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر را برای کارگردانی فیلم قندون جهیزیه به دست آورد.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد