دانلود فیلم گزارش یک جشن

3507
6.0 IMDB

گزارش یک جشن The Report of a Party

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1389 | زمان : 97 دقیقه

اکران : توقیف شده

کارگردان : ابراهیم حاتمی کیا

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی گزارش یک جشن

داستان فیلم درباره یک موسسه است که توسط همسر یک رزمنده اداره میشود و در آنجا ضمن آموزش های پیش از ازدواج به جوانان، زمینه ازدواج آنهایی که به همدیگر علاقه مندند، فراهم میشود. در این میان، یک سرگرد با حکم تخلیه به این موسسه می آید تا آن را تعطیل کند و همین چالش منتهی به وقایعی از جمله تجمعات خیابانی میشود.

بازیگران

رضا کیانیان , مریلا زارعی , رویا تیموریان , طناز طباطبایی , داریوش ارجمند , شبنم مقدسی , بهروز شعیبی , اصغر نقی زاده , سیامک صفری , سیامک احصایی , هدا ناصح , محمد کارت , علیرضا زمانی نسب

توضیحات

فیلم سینمایی گزارش یک جشن The Report of a Party با نام سابق بانوی شهر ما ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (ابراهیم حاتمی کیا) و تهیه کنندگی (محمد پیرهادی) می باشد که در سال 1389 تولید گردیده است. همچنین گزارش یک جشن از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 6 از 10 را دریافت کند. گزارش یک جشن از مسایل ملتهب جامعه سخن به میان می آورد و به مسئله جوانان به عنوان یکی از بحران های امروز جامعه می پردازد. این فیلم که درباره حوادث بعد از انتخابات سال 1388 است توسط وزارت ارشاد توقیف شده و هیچگاه در سینماها اکران نشد. فیلم گزارش یک جشن در بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر 1389 در دو بخش بهترین صدابرداری (آرش برومند) و بهترین طراحی صحنه و لباس (سارا سمیعی) نامزد سیمرغ بلورین بود.

لینک های دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد