دانلود فیلم کاناپه

7310
6.0 IMDB

کاناپه Kanapeh

انتشار بزودی

کمدی | ماجراجویی | خانوادگی

سال تولید : 1395 | زمان : 90 دقیقه

اکران : توقیف شده

کارگردان : کیانوش عیاری

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی کاناپه

کاناپه درامی است که شخصیت اصلی آن یک کاناپه است! کاناپه‌ای که روزی از روزها از خانه خانواده‌ای نسبتا مرفه بیرون می‌آید و به جرم مستعمل بودن کنار خیابان گذاشته می‌شود. در این بین خانواده‌ای که وضعیت اقتصادی چندان مناسبی ندارند کاناپه را به خانه خود برده و بعد از نظافت از آن استفاده می کنند. اما این تازه ابتدای ماجراست چرا که آشنایی دختر و پسری از این دو خانواده و خواستگاری پسر از دختر در حضور همان کاناپه است که اتفاقاتی عجیب و غریب را شکل میدهد؛ اتفاقاتی که در عین کمدی بودن بار تراژیک هم دارند.

بازیگران

مهدی هاشمی , فرگل فربخش , ابوالفضل پورعرب , فرهاد آئیش , بابک حمیدیان , فریبا کامران , آتوسا انواریان , سمیرا ذکایی , بیتا بیگی , تینا عبدی , رزیتا سلطانی

توضیحات

فیلم سینمایی کاناپه Kanapeh ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (کیانوش عیاری) می باشد که در سال 1395 تولید گردیده است. همچنین کاناپه درامی است که زندگی دو خانواده از سطوح مختلف اقتصادی را نشان می دهد و در دل خود شرایط اقتصادی که در سال های اخیر طبقه متوسط را تحت تاثیر قرار داده بررسی می کند. عیاری در این اثر کوشیده حین نگارش فیلمنامه گوشه چشمی به بحرانهای اقتصادی که در سالهای اخیر طبقه متوسط را به شدت تحت تأثیر قرار داده داشته باشد. فیلمبرداری این فیلم از 10 مهر 95 در محدود شمال تهران و در لوکیشن خانه مهدی هاشمی (بازیگر فیلم) آغاز شد و سایر بازیگران نیز جلوی دوربین رفتند و فرآیند فیلمبردانی نیز در دی ماه 95 به پایان رسید. کیانوش عیاری پیش از این نیز فیلم خانه پدری را در سال 1389 ساخت که حدود 9 سال توقیف بود اما بالاخره با ممیزی های انجام شده به صورت محدود 30 روز اکران شد و پیش از پایان اکران هم نسخه قاچاق آن در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. البته کاناپه همچنان نیز توقیف است.

علت توقیف

کیانوش عیاری فیلم سینمایی کاناپه را در حالی در سال 95 مقابل دوربین برد که هنوز حواشی اکران نشدن فیلم قبلی او یعنی «خانه پدری» در جریان بود و همین حساسیت‌ها روی پروژه تازه این فیلمساز را بالا برده بود. این حساسیت‌ها زمانی بیشتر شد که خبر رسید کیانوش عیاری در اقدامی نامتعارف در مختصات سینمای ایران، با استفاده از کلاه گیس از حضور بازیگران خانم بدون حجاب در فیلم استفاده کرده است. در واقع علت اصلی توقیف این فیلم استفاده بازیگران از کلاه گیس بوده است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد