عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود مستند خانه

دانلود مستند خانه با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی خانه با کیفیت عالی

دانلود مستند خانه

درباره فیلم: فیلم سینمایی خانه با نام بین المللی سیلویت ، نام مستندی درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و افغانستان ، به تهیه کنندگی و کارگردانی (افسانه سالاری) و تهیه کنندگی هنری (هدا سیاهتیری) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. همچنین این فیلم در طول 4 سال ساخته شده است و داستان خانواده‌ای افغانستانی در تهران را روایت می‌کند. پسر جوان این خانواده که در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است، تصمیم می‌گیرد برای اولین بار به افغانستان برود و در آنجا زندگی کند، کشوری که هرگز آن را ندیده است. این اتفاق، مسیر تازه‌ای برای این خانواده رقم می‌زند. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام مستند: خانه – the silhouettes

ژانر مستند: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1397

مدت زمان: 65 دقیقه

کارگردان: افسانه سالاری

تهیه کننده: افسانه سالاری

تهیه کنندگی هنری: هدا سیاهتیری

تاریخ اکران: شاید سال 1399

 

داستان مستند: این فیلم در طول 4 سال ساخته شده است، داستان خانواده‌ای افغانستانی در تهران را روایت می‌کند. پسر جوان این خانواده که در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است، تصمیم می‌گیرد برای اولین بار به افغانستان برود و در آنجا زندگی کند، کشوری که هرگز آن را ندیده است. این اتفاق، مسیر تازه‌ای برای این خانواده رقم می‌زند.

 

درباره مستند: مستند بلند خانه را که افسانه سالاری کارگردان ایرانی درباره زندگی یک خانواده مهاجر افغان ساخته به بخش مسابقه اصلی جشنواره «ویزیون دو ریل» سوئیس راه یافته است. به گفته سالاری این مستند که به صورت مشاهده‌گر ساخته شده است پیش از این منتخب فاندهای معتبری از «جشنواره ساندنس» و «جشنواره بوسان» شده است. همچنین مستند خانه سال گذشته جایزه بهترین پیچ «جشنواره کارلووی واری» را از‌ آن خود کرده است. این فیلم در کالکتیو داکمانیاکس تهیه شده است. سالاری همچنین تهیه کنندگی فیلم مستند «تارهای ممنوعه» که درباره یک گروه موسیقی راک افغانستانی بود را بر عهده داشته است. این فیلم نیز در جشنواره های «ایدفا» آمستردام و «حقیقت» تهران حضور داشت.

 

تیزر مستند خانه (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار