دانلود رایگان فیلم خانوم

396
5.0 IMDB

خانوم Khanoom

منتشر شد

خانوادگی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1392 | زمان : 85 دقیقه

اکران : 26 شهریور ماه 1393

کارگردان : تینا پاکروان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی خانوم

فیلم خانوم روایت سه زن، سه نقطه تهران از شمال تا جنوب است. در این فیلم مردان قصه بد نیستند. فیلم خانوم سه حکایت از ایثار و از خود گذشتگی زنان ایرانی است. در اپیزود اول زن ایثاری نمی کند بلکه کاری اخلاقی انجام می دهد. اموالی را که همسرش در زمان خوشی برای او خریده بود برمی گرداند تا مشکل او قدری سبک تر شود. در اپیزود دوم زن با تحمل کردن شوهر دایم الخمر و حل برخی مشکلات مالی به شوهرش کمک می کند ، اما در اپیزود سوم زن ضمن قدر شناسی زحمات مردش و قطعی دانستن نقش او در زندگی به او کمک می کند تا زنده باشد و یار او باقی بماند.

بازیگران

شقایق فراهانی , سیامک انصاری , اشکان خطیبی , اندیشه فولادوند , امین حیایی , پانته‌آ پناهی ها , بهزاد فراهانی , فهیمه رحیم نیا , نقی سیف جمالی , حمیرا اعظمی , سوگل خالقی , مجتبی طهماسبی , کیمیا حسینی , مانی مصلحی

توضیحات

فیلم سینمایی خانوم Khanoom ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (تینا پاکروان) و تهیه کنندگی (امیر سیدزاده و تینا پاکروان) می باشد که در سال 1392 تولید گردیده است. همچنین خانوم از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 5 از 10 را دریافت کند. فیلم خانوم روایت سه زن، سه نقطه تهران از شمال تا جنوب است. در این فیلم مردان قصه بد نیستند. خانوم، گوشه ای از فداکاری زنان ایرانی است.

لینک های دانلود

حجم دانلود تمام بها محاسبه می شود

دانلود رایگان
دانلود رایگان
دانلود رایگان
دانلود رایگان
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد