عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم لیپاز

دانلود فیلم لیپاز با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی لیپاز با کیفیت عالی

دانلود فیلم لیپاز

درباره فیلم: فیلم سینمایی لیپاز ، نام فیلمی عاشقانه ، ملودرام – اجتماعی به کارگردانی (ابراهیم ایرج زاد) و تهیه کنندگی (سپهر سیفی) و نویسندگی (پیام کرمی) می باشد که در سال 1398 با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و کانون ایران نوین تولید گردیده است. همچنین لیپاز نخستین فیلم سینمایی استان سیستان و بلوچستان است که توسط کارگردان بومی استان ساخته میشود. این فیلم یک ملودرام اجتماعی با رگه‌هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم: لیپاز – Lipaz

ژانر فیلم: عاشقانه , ملودرام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 90 دقیقه

کارگردان: حسین ریگی

تهیه کننده: سپهر سیفی

تاریخ اکران: سال 1399

 

بازیگران فیلم: اسامی بازیگران هنوز معرفی نشده ولی همگی از افراد بومی سیستان و بلوچستان هستند.

 

داستان فیلم: داستان فیلم لیپاز یک فیلم ملودرام اجتماعی با رگه‌هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند.

 

درباره فیلم: لیپاز نخستین فیلم سینمایی استان سیستان و بلوچستان است که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و کانون ایران نوین ، توسط کارگردان بومی استان ساخته میشود. این فیلم یک ملودرام اجتماعی با رگه‌هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند و نگاه متفاوتی از استان سیستان و بلوچستان و مردمانش را ارایه می کند. کارگردان فیلم لیپاز می خواهد بر خلاف فیلم شبی که ماه کامل شد ، که چهره ای منفی از سیستان و بلوچستان و به بحث مواد مخدر و یا به اشرار و فقر اشاره کردند ، فیلمی بسازد که به چهره اصلی زیست‌بوم سیستان و بلوچستان و مهمان نوازی، تاریخ، جغرافیا و شاخصه‌های اجتماعی این استان پرداخته باشد.

 

سایر عوامل فیلم: نویسنده و کارگردان: حسین ریگی / تهیه کننده: سپهر سیفی / …

 

تیزر فیلم لیپاز (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار