دانلود فیلم ماه گرفتگی

5120
4.2 IMDB

ماه گرفتگی Mah Gereftegi

انتشار بزودی

حادثه ای | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1395 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : سید مسعود اطیابی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی ماه گرفتگی

خرداد ماه سال 1388 و در جریان انتخابات ریاست جمهوری، سرآغاز یک التهاب هشت ماهه در شهر تهران و سراسر کشور شد. اکنون که چند سال از این ماجرا گذشته است می توان با دقت و جزییات بیشتری به وقایع آن روزها نگریست. در طول این چند سال کارگردانان و مستندسازان زیادی با دیدگاهها و زاویه های مختلفی به حوادث آن روزها نگاه کردند، جدا از این نگاه های رسانه ای و سینمایی، مردمی که از نزدیک شاهد و نمایانگر این حوادث بودند بهترین قضاوت کنندگان هستند. فیلم ماه گرفتگی پروژه تازه سینمای ایران، از دیدگاه و زاویه ای متفاوت به حوادث آن روزها نگاه میکند.

بازیگران

کامبیز دیرباز , فریبا کوثری , سارا خوئینی ها , الناز حبیبی , قاسم زارع , علی آقایی , شهرام عبدلی , ارسلان قاسمی , نیلوفر وهاب زادگان

توضیحات

فیلم سینمایی ماه گرفتگی Mah Gereftegi ، نام فیلمی حادثه ای ، درام – اجتماعی درباره حوادث و اتفاقات سال 1388 به کارگردانی (سید مسعود اطیابی) و تهیه کنندگی (هادی انباردار) و نویسندگی (مهدی آذرپندار) می باشد که در سال 1395 تولید گردیده است. فیلم ماه گرفتگی قرار بود خوانشی متعادل از وقایع سال 88 باشد اما تبدیل شده به فیلمی بی اثر و بدون دیدگاه که برای متهم نشدن به جانبداری از یک جناح و خط فکری، یکی به نعل میزند و یکی به میخ بدون آنکه بتواند تبدیل به خط فکری سومی شود که احتمالا مد نظر سازندگان بوده است. فیلم انباشته از شعارهای مستقیم و بدون ظرافت و طبعا بی اثر از چالش های مردمان عادی و نیروهای امنیتی از شرایط این مقطع خاص است اما نه نگاه سیاسی دارد نه سینمایی و به همین دلیل هم به فراموشی سپرده می شود. مسعود اطیابی در سینما به چهار سال پیش و فیلم خاک و مرجان بر میگردد. اخلاقتو خوب کن ، شرط اول ، صبح روز هفتم ، خروس جنگی ، مصائب دوشیزه دیگر فیلم های این کارگردان به حساب می آید.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد