عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم مهران

دانلود فیلم مهران با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی مهران با کیفیت عالی

دانلود فیلم مهران

درباره فیلم: فیلم سینمایی مهران ، نام فیلمی درام – اجتماعی با موضوع کودک و نوجوان و دفاع مقدس به کارگردانی (رقیه توکلی) و تهیه کنندگی (محمد پیرهادی) و نویسندگی فیلمنامه بر عهده (فرشاد رضایی و رقیه توکلی) می باشد که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین مهران بعد از فیلم سینمایی مادری ، دومین اثر بلند رقیه توکلی است که در مقام کارگردانی قرار می گیرد و داستان آن درباره شهری است که در مرکز کشور قرار دارد و شاید در نگاه اول به طور مستقیم درگیر دفاع مقدس نباشد اما جنگ، تأثیرات آن و مشارکت‌های اجتماعی را نمی‌توان درباره‌اش نادیده گرفت. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم: مهران – mehran

ژانر فیلم: کودک و نوجوان , دفاع مقدس

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 90 دقیقه

کارگردان: رقیه توکلی

تهیه کننده: محمد پیرهادی

تاریخ اکران: سال 1399

 

بازیگران فیلم: بازیگران فیلم هنوز معرفی نشده اند.

 

داستان فیلم: داستان فیلم مهران در تابستان سال 65 می‌گذرد. شهر مهران اشغال شده و یک خانواده کُرد جنگ‌زده‌ وارد شهر یزد می‌شوند. پسربچه 12 ساله یزدی با نام مهران، میزبان این خانواده است. فیلم مهران درباره شهری است که در مرکز کشور قرار دارد و شاید در نگاه اول به طور مستقیم درگیر دفاع مقدس نباشد اما جنگ، تأثیرات آن و مشارکت‌های اجتماعی را نمی‌توان درباره‌اش نادیده گرفت.

 

درباره فیلم: در دوران دفاع مقدس مردم از همه شهرهای این مرز و بوم درگیر جنگ بودند و در خلق حماسه‌های مختلف تاریخ این کشور سهم داشتند. رقیه توکلی درباره دومین فیلمش پس از فیلم مادری گفت: از زمان ساخت اولین فیلم بلند سینمایی‌ام «مادری» درگیر ایده مهران بودم و سرانجام پس از چندین بار نگارش ورسیون‌های مختلف، فیلمنامه نهایی شکل گرفت و فرشاد رضایی زحمت نگارش آن را کشید. می‌توانم بگویم مهران تجربه‌ای کاملا متفاوت از مادری برای من است با دنیایی متفاوت از آن فیلم و البته یک نقطه اشتراک به نام شهر یزد. مهران جزو معدود فیلم‌های بلند سینمایی است که اکثر عواملش متعلق به همان شهر هستند و این حداقل در شهر ما سابقه نداشته است. در واقع می‌توانم بگویم همه عوامل فیلم، به جز یکی دو بازیگر، یزدی هستند.

 

سایر عوامل فیلم: کارگردان: رقیه توکلی / تهیه کننده: محمد پیرهادی / نویسنده: فرشاد رضایی , رقیه توکلی / سرمایه گذار: با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی

 

تیزر فیلم مهران (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار