عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود مستند نیوکمپ

دانلود مستند نیوکمپ با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی نیوکمپ با کیفیت عالی

دانلود مستند نیوکمپ

درباره فیلم: فیلم سینمایی نیوکمپ ، نام مستندی درام – اجتماعی درباره روایتی متفاوت از ترک اعتیاد چند جوان و زندگی پس از اعتیادشان ، به کارگردانی (محمد محمودی) و تهیه کنندگی (مهدی مطهر) و نویسندگی (محمد محمودی) می باشد که در سال 1398 در خانه مستند و سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید گردیده است. همچنین این مستند روایتی از زندگی 5 فرد با تمرکز بر شخصیتی به نام علی است. این افراد همگی توانسته‌اند از اعتیاد عبور کرده و دوران پاکی خود را شروع کرده‌اند و علی که مالک یک خانه و زمین‌های کشاورزی است حالا خانه خود را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که اعتیاد را ترک کرده باشند و این خانه که آنرا «نیوکمپ» می‌نامند تبدیل به محلی برای آرامش روحی و روانی این قهرمانان خاموش شده است. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام مستند: نیوکمپ – newcamp

ژانر مستند: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398

مدت زمان: 50 دقیقه

کارگردان: محمد محمودی

تهیه کننده: مهدی مطهر

تاریخ اکران: سال 1399

 

داستان مستند: این مستند روایتی از زندگی 5 فرد با تمرکز بر شخصیتی به نام علی است. این افراد همگی توانسته‌اند از اعتیاد عبور کرده و دوران پاکی خود را شروع کرده‌اند و علی که مالک یک خانه و زمین‌های کشاورزی است حالا خانه خود را در اختیار افرادی قرار می‌دهد که اعتیاد را ترک کرده باشند و این خانه که آنرا «نیوکمپ» می‌نامند تبدیل به محلی برای آرامش روحی و روانی این قهرمانان خاموش شده است.

 

درباره مستند: فیلم مستند نیوکمپ به روایتی متفاوت از ترک اعتیاد چند جوان و زندگی پس از اعتیادشان آنها می پردازد. مستند نیمه بلند نیو کمپ در 50 دقیقه به نویسندگی و کارگردانی محمد محمودی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر تولید شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است. در این مستند که به سبب سختی نزدیک شدن به هرکدام از شخصیت‌ها فیلمبرداری آن سه سال به طول انجامیده است، این افراد پس از بهبودی حتی موفق می‌شوند برعلیه یک ظلم به منطقه خود نیز اعتراض کرده و در نهایت پس از پیگیری‌های فراوان موفق می‌شوند حق خود و اهالی روستایی که در آن ساکن هستند را استیفا کنند. در جامعه صفر و صدی همیشه نگاه به کسانی که موفق به شکست دادن غول بزرگ اعتیاد شده‌اند یکسان نیست، برخی این افراد را بیماران رها شده از چنگ یک غول میدانند و برخی دیگر همچنان با شک و تردید به این افراد نگاه می‌کنند و مستند «نیوکمپ» روایتی متفاوت از قهرمانان زنگ زده‌ای است که دیگر نمی‌خواهند بیمار باقی بمانند را ارائه می‌دهد.

 

سایر عوامل مستند: نویسنده و کارگردان: محمد محمودی / تصویر بردار: مهدی محمودی , علی کرمی / تدوین: حمید مشایخی / طراحی و ترکیب صدا: بهنیا یوسفی / مدیر تولید: مصطفی حسینی / گوینده نریشن: میثم صبوحی / نویسنده نریشن: حمید مشایخی

 

تیزر مستند نیوکمپ (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار