عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود مستند استان چهاردهم

دانلود مستند استان چهاردهم با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی استان چهاردهم با کیفیت عالی

دانلود مستند استان چهاردهم

درباره فیلم: فیلم سینمایی استان چهاردهم ، نام مستندی درام – اجتماعی درباره جدایی بحرین از ایران ، به کارگردانی (محسن کریمیان) و تهیه کنندگی (سعید صفار) و نویسندگی (محسن کریمیان) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین مستند استان چهاردهم جدیدترین اثر مرکز مستند سوره بر اساس طرحی از حوزه هنری است که به دلایل و علت ها و چگونگی جدایی چهاردهمین استان ایران یعنی بحرین از ایران و مراحل بازپس گیری جزایر سه گانه تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی می پردازد. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام مستند: استان چهاردهم – ostan 14

ژانر مستند: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 1080HQ

سال تولید: 1398

مدت زمان: 60 دقیقه

کارگردان: محسن کریمیان

تهیه کننده: سعید صفار

تاریخ اکران: سال 1399

 

داستان مستند: استان چهاردهم روایت چگونگی جدایی بحرین از ایران و همچنین مراحل بازپس گیری جزایر سه گانه تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی برای ایران است.

 

درباره مستند: مستند استان چهاردهم از تولیدات بنیاد روایت فتح است که مرکز مستند سوره حوزه هنری مجری طرح آن بوده است. این مستند روایت جدایی بحرین از ایران است سختی‌های بسیاری در زمینه پژوهش و یافتن مصاحبه شوندگان سن بالا و گمنام داشته است. این مستند به دلایل و علت ها و چگونگی جدایی چهاردهمین استان ایران یعنی بحرین از ایران می پردازد. این مستند که یک سال و نیم از مراحل تحقیق و تولید آن سپری شده ، با پایان فیلم برداری اکنون در انتظار پخش به سر می برد. یکی از دلایلی که این پروژه طولانی مدت شد ، تغییر پژوهشگر در خلال کار و دلیل دیگر سختی پیدا کردن مصاحبه شونده گان سن بالا و گمنام بود.

 

سایر عوامل مستند: نویسنده و کارگردان: محسن کریمیان / تهیه کننده: سعید صفار / سردبیر: شاهین زینلی / مشاور پروژه: محسن یزدی / گوینده متن: ناصر طهماسب / گروه پژوهش: مهدی پورصفا , انسیه جهانشاهلو / تدوین: محسن کریمیان / مدیر تولید: رضا رنجبر / تصویربرداران : مرتضی حکاکیان , سعید زرآبادی , احمد خلیل اول / صداگذار: محمدحسین ابراهیمی و…

 

تیزر مستند استان چهاردهم (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار