دانلود فیلم پرو

دانلود فیلم ایرانی پرو

دانلود فیلم پرو

کیفیت Bluray نسخه قانونی

ژانر : خانوادگی , درام , اجتماعی

سال تولید : سال 1398

مدت زمان : 80 دقیقه

تاریخ اکران : اسفند ماه 1398

تهیه کننده : مهدی کوهیان

کارگردان : بهزاد نعلبندی

بازیگران : امیر جعفر کرمانی , میترا ضیایی کیا , آیار ریاضی , شیوا اردویی , فربد فرهنگ , علیرضا بهزادی پور , عباس امیری

پرو داستان یک روز از زندگی سه شخصیت که در نقاط مختلف تهران زندگی می کنند است. آنها برای تهیه‌ لباسی برای عروسی از خانه خارج می شوند، ولی بدون آنکه بدانند بر زندگی هم تاثیر می گذارند و موجبات تغییر مسیر زندگی یکدیگر می شوند.

درباره فیلم : فیلم سینمایی پرو Preuve ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (بهزاد نعلبندی) و تهیه کنندگی (مهدی کوهیان) و نویسندگی (بهزاد نعلبندی) می باشد که در سال 1398 با سرمایه گذاری بهزاد نعلبندی تولید گردیده است. قرارداد ضمنی فیلم پرو ، تصویر آدم هایی است دربند زندانی که مدام تن رنجورشان را بر میله های نامرئی آن می کوبند. پسری مذهبی که در موقعیت آشنا و بسیار دیده شده پیش از این، بر سر دوراهی باور و کشف مانده. اما پرو، ترس های رضا را با پاسخی تکراری بهبود نمیدهد. رضا می طلبد، اما جسارت جنگیدن ندارد و همین تضاد، میل به دیدنش را افزون می کند. او همانقدر با جهان مردسالارانه پیرامونش بیگانه است که زنان سرگشته فیلم. پرو فیلمی درباره رضا است و حضور دو شخصیت دیگر فیلم (با وجود بازی روان و به اندازه) متعلق به ترکیب دیگری است. حتی آنچه در اسم دوم فیلم (هر لباس داستانی دارد) جستجو می گردد، وصله نه چندان جور و پررنگی است که شاید اگر جداگانه روایت می شدند، بیشتر به چشم می آمدند. پرو ، پیش از آنکه داستان لباس ها باشد، داستان ستیز با درون رنجور و رهایی ناپذیر است. داستان چنگ اندازی امیدوارانه به پیرامونی که خود، خاستگاه ناامیدی است.

عوامل فیلم : نویسنده , تدوین , سرمایه گذار و کارگردان: بهزاد نعلبندی / تهیه کننده: مهدی کوهیان / مدیر فیلمبرداری: سعید براتی / صدابردار: روح الله جعفر بیگلو / صداگذار: انسیه ملکی / دستیار کارگردان: لیلی خاتمی / مدیر تولید: مرتضی ابراهیمی / مدیر روابط عمومی غزاله سعادتی

لینک دانلود پس از انتشار

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
عضویت در کانال تلگرام