عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم رازهای ماندنی

دانلود فیلم رازهای ماندنی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی رازهای ماندنی با کیفیت عالی

دانلود فیلم رازهای ماندنی

درباره فیلم: فیلم سینمایی رازهای ماندنی ، نام فیلمی فلسفی – اجتماعی به کارگردانی (امید نیکنام) و تهیه کنندگی (لیلا حیدری و امید نیکنام) و نویسندگی (پیام کرمی) می باشد که در سال 1399 بر اساس طرحی از سارا جعفرنیا تولید گردیده است. همچنین رازهای ماندنی روایتگر داستان خانم دکتری به نام ماناست که برای گذراندن دوره کارورزی خود به یکی از روستاهای اطراف منتقل می شود، در آنجا اتفاقاتی برای او رقم می خورد که مسیر زندگی اش دچار تغییر می شود. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم: رازهای ماندنی – razhaye mandani

ژانر فیلم: فلسفی , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1399

مدت زمان: 90 دقیقه

کارگردان: امید نیکنام

تهیه کننده: لیلا حیدری , امید نیکنام

تاریخ اکران: سال 1399

 

بازیگران فیلم: بازیگران فیلم هنوز معرفی نشده است.

 

داستان فیلم: روایتگر داستان خانم دکتری به نام ماناست که برای گذراندن دوره کارورزی خود به یکی از روستاهای اطراف منتقل می شود، در آنجا اتفاقاتی برای او رقم می خورد که مسیر زندگی اش دچار تغییر می شود.

 

درباره فیلم: فیلم سینمایی رازهای ماندنی در ژانر فلسفی بر اساس طرحی از سارا جعفرنیا تولید گردیده است و بعد از فیلم انتخاب دومین فیلم بلند داستانی امید نیکنام در مقام کارگردانی است. روایتگر داستان خانم دکتری به نام ماناست که برای گذراندن دوره کارورزی خود به یکی از روستاهای اطراف منتقل می شود، در آنجا اتفاقاتی برای او رقم می خورد که مسیر زندگی اش دچار تغییر می شود. دیالوگ مانگار فیلم: خوبه آدم وقتی به گذشتش نگاه میکنه به خودش بدهکار نباشه.

 

سایر عوامل فیلم: نویسنده و کارگردان: امید نیکنام / تهیه کننده: لیلا حیدری / مجری طرح: سارا جعفرنیا / دستیار یک و برنامه ریز: کامران تهرانی / روابط عمومی: مریم امینی , محراب جلیل نیا

 

تیزر فیلم رازهای ماندنی (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار