دانلود فیلم سهولان

2885
N.A IMDB

سهولان Sahoolan

انتشار بزودی

عاشقانه | تراژدیک | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : هادی رمضانپور

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی سهولان

دختری جوان به نام تانیا به دلیل خرافات خانواده و عقاید یک دعانویس مجبور به ازدواج با مردی با اختلاف سنی زیاد شده، در حالی که جوانی به نام ریبوار عاشق او است. ریبوار نیز در عقاید و رسوم خانواده بعد از درگذشت برادرش به ازدواج با زن برادر خود که دو بچه دارد و 12 سال از خودش بزرگتر است تن داده.

بازیگران

امین تارخ , ثریا قاسمی , علیرام نورایی , ندا قربانیان , یاسمن محمدی , راشد ساعدپناه , آرتین امجدی , ماندگار رضایی , پارسا رمضانپور , هستی نعمتی , رومینا حاج‌حسنی , رحمت ساعدی , پریسا شهیدی , شیوا کریم‌زادی , هما ساعدی , امید ساعدی

توضیحات

فیلم سینمایی سهولان Sahoolan ، نام فیلمی تراژدیک – عاشقانه به کارگردانی (هادی رمضانپور) و تهیه کنندگی مشترک (محمدرضا عمادین و هادی رمضانپور) و نویسندگی (هادی رمضانپور) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین سهولان در خصوص زندگی کردها می باشد و برای حضور در جشنواره های بین‌المللی آماده می‌شود. سهولان که با زبان کردی و زیرنویس فارسی و انگلیسی تولید می شود، بخش عمده لوکیشن هایش در کردستان، سنندج، کرمانشاه قرار دارد. این فیلم در خصوص زندگی کردها می باشد و برای حضور در جشنواره های بین‌المللی آماده می‌شود. فیلم روایت زندگی کردهای زحمتکش است که به خاطر نبود شرایط اشتغال مناسب و برای امرار معاش، وسایل برقی از قبیل یخچال و تلویزیون و… را در مناطق صعب‌العبور حمل می‌کنند و در اصطلاح کولبری میکنند که در بین آنان بسیاری از افراد نخبه و تحصیلکرده نیز مشغول هستند.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • کی میاد پس ما منتظررررریییییمم

    • سلام. هنوز تاریخی مشخص نشده است.

  • عالیه با بازی آقای نورایی?