دانلود رایگان فیلم شام آخر

497
6.0 IMDB

شام آخر Shame Akhar

منتشر شد

عاشقانه | درام | رمانتیک

سال تولید : 1380 | زمان : 96 دقیقه

اکران : 8 فروردین ماه 1381

کارگردان : فریدون جیرانی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی شام آخر

میهن مشرقی استاد دانشکده معماری پس از بیست و شش سال زندگی با شوهرش به سبب ناسازگاری فکری و رفتاری با پادرمیانی دخترش ستاره از همسرش جدا میشود. سپس به خانه قدیمی پدریش اسباب کشی میکند و با دخترش و دایه‌اش آفاق زندگی تازه ای را آغاز میکند. زندگی تازه او با آمدن مانی معترف دانشجوی رشته معماری در هم می ریزد.

بازیگران

کتایون ریاحی , ثریا قاسمی , آتیلا پسیانی , محمدرضا گلزار , هانیه توسلی , شاهرخ فروتنیان , مهسا عظیمی , شیوا ابراهیمی , بهروز قادری , ابوالقاسم یزدی

توضیحات

فیلم سینمایی شام آخر Shame Akhar با نام سابق یک داستان زنانه ، نام فیلمی عاشقانه ، درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (فریدون جیرانی) و تهیه کنندگی (یدالله شهیدی) می باشد که در سال 1380 با سرمایه گذاری ابوالقاسم یزدی و یداله شهیدی تولید گردیده است. همچنین شام آخر از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 5.9 از 10 را دریافت کند. بسیاری از بازیگران مطرح زن برای بازی در نقش میهن کاندیدا شده بودند از جمله بیتا فرهی و رویا نونهالی اما سرانجام نقش به کتایون ریاحی رسید. فریدون جیرانی توانست در این فیلم محمدرضا گلزار را به شهرت برساند همچنین اولین بازی هانیه توسلی در عرصه سینما هم به حساب می آید.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد