دانلود فیلم شین

5457
5.2 IMDB

شین Sheen

انتشار بزودی

ترسناک | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1397 | زمان : 100 دقیقه

اکران : 16 شهریور ماه 1401

کارگردان : میثم کزازی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی شین

شین فیلمی در ژانر وحشت است که داستان پیچیده ای را به تصویر میکشد. شین در مورد گذشته ای است که گریزی از آن نیست. اشتباهاتی که افراد در گذشته مرتکب شده اند، برای همیشه زندگی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. از زنده ها کاری بر نمی آید و تمام امید شخصیت ها این است که یک مرده آن ها را حلال کند.

بازیگران

شهاب حسینی , جمشید هاشم پور , محمود پاک نیت , غزال نظر , هوشنگ توکلی , سیامک اطلسی , آتش تقی پور , علی شادمان , افسانه ناصری , حسین عابدینی , محمود بصیری , فخرالدین صدیق شریف , ناهید مسلمی , فرزین محدث , مهدی بجستانی , فاطمه شکری , پرویز بزرگی , مهرو تفرشی

توضیحات

فیلم سینمایی شین (Sheen) نام فیلمی ترسناک ، درام ، هیجان انگیز به کارگردانی (میثم کزازی) و تهیه کنندگی (شهاب حسینی) و نویسندگی (میثم کزازی) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. شین عنوان اولین ساخته سینمایی میثم کزازی در مقام کارگردانی محسوب میشود که از سال 97 در سکوت خبری در تهران مقابل دوربین رفته بود پس از 45 جلسه فیلمبرداری فشرده بالاخره به پایان رسید. فیلم سینمایی شین دومین فیلمی است که امسال با بازی شهاب حسینی در جشنواره فجر اکران میشود و نکته جالب در این بین این است که هر دو فیلم در ژانر ترسناک هستند و البته «شین» نسبت به فیلم آن شب بازیگران مطرح بیشتری دارد. شین فیلمی در ژانر وحشت است که داستان پیچیده ای را به تصویر میکشد. شین در مورد گذشته ای است که گریزی از آن نیست.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد