دانلود فیلم تصویرم در آینه نیست

3750
3.3 IMDB

تصویرم در آینه نیست Tasviram Dar Ayne Nist

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1396 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : محمدرضا خاکی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی تصویرم در آینه نیست

داستان فیلم تصویرم در آیینه نیست درباره زن و شوهری است که به صورت شبانه‌روزی مشغول به کار هستند و تنها شب‌ ها، همدیگر را می‌بینند اما اتفاقی پیش می آید که در خانه حبس می شوند و مجبور میشوند تا سه روز کامل از خانه خارج نشوند. همین امر موجب می شود که مشکلات آنها مشخص شده و زندگی آنها دستخوش تغییر اساسی گردد.

بازیگران

لادن مستوفی , مهدی احمدی , شاهرخ فروتنیان , ماهچهره خلیلی , علی انصاریان , مجید شهریاری , ندا قاسمی , علی اصغر سرایی , مهران میرمیری , حمید منصوریار , ماهنوش سرایی , سعید محمدی , محمدرضا تهرانی , افسانه چهره آزاد , عزت الله رمضانی فر , رامتین محمدی

توضیحات

فیلم سینمایی تصویرم در آینه نیست (My Image Is not in the Mirror) نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (محمدرضا خاکی) و تهیه کنندگی (ناهید دل آگاه) و نویسندگی (مهرنوش عبدی منفرد) می باشد که در سال 1396 بر اساس طرحی از مسعود تکیه تولید گردیده است. تصویرم در آینه نیست یک قصه اجتماعی در رابطه با دغدغه‌های یک خانواده است که طی داستانی با خانواده ای دیگر روبرو شده و به اشتباهشان پی می‌برند. فیلمبرداری این فیلم در تهران آغاز شده و با توجه به داستانی که دارد بخشی از تصویربرداری در شمال کشور شهر رامسر و هم در اصفهان انجام شده است. محمدرضا خاکی هفت سال پیش فیلم سینمایی بوی گندم را کارگردانی کرده بود و ناهید دل اگاه نیز پیش از این فیلم هایی همچون یک دزدی عاشقانه و چهل و هفت را تهیه کرده بود. پخش این فیلم را موسسه شکوفا فیلم بر عهده خواهد داشت.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد