دانلود مستند از ایران یک جدایی

760
N.A IMDB

از ایران یک جدایی Az Iran Yek Jodayi

منتشر شد

مستند | درام | اجتماعی

سال تولید : 1394 | زمان : 52 دقیقه

اکران : سال 1399

کارگردان : آزاده موسوی , کوروش عطائی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی از ایران یک جدایی

مستند از ایران یک جدایی درباره مراحل ساخت فیلم جدایی نادر از سیمین، بازتاب آن در رسانه‌ها، مخاطبان فیلم و… را مورد بررسی قرار میدهد.

بازیگران

اصغر فرهادی , پیمان معادی , لیلا حاتمی , شهاب حسینی , بابک کریمی , بهمن فرمان آرا , رخشان بنی اعتماد , کیومرث پوراحمد , سعید عقیقی , دکتر صادق زیبا کلام , دکتر ناصر فکوهی , علیرضا سجادپور

توضیحات

آزاده موسوی که با همراهی کوروش عطایی مستند از ایران، یک جدایی را ساخته اند، درباره ایده ساخت این مستند گفت: چند روز قبل از مراسم اسکار با توجه به بحث های مختلف پیرامون این فیلم و انتظار جمعی در رابطه با دریافت جایزه اسکار تصمیم گرفتیم مستندی با موضوع اسکار فیلم جدایی نادر از سیمین بسازیم و اولین تصاویری که ثبت کردیم نیز مربوط به تماشای این مراسم در چندین خانه در همان شب بود. موسوی در پاسخ به اینکه واکنش اصغر فرهادی به فیلم مستندی که در رابطه با فیلمش جدایی نادر از سیمین ساخته شده است چه بوده؟ گفت: آقای فرهادی فیلم را دوست داشت، به خصوص بخش‌های مربوط به مصاحبه‌های مردمی و همچنین تصاویر مردم در حال تماشای مراسم اسکار و عکس العمل‌های آنها برایش بسیار جذاب بود. این مستندساز در پایان گفت: این فیلم اولین مستند بلند ماست و طبیعتا از اینکه مورد استقبال داخلی و خارجی قرار گرفته است، برایمان رضایت بخش بوده و همچنین انگیزه زیادی برای انجام کارهای بعدی در ما ایجاد کرده است. پس از این مستندی هم در سال 1398 ، مستند صحنه هایی از یک جدایی به کارگردانی وحید صداقت درباره فیلم جدایی نادر از سیمین تولید گردیده است.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد