دانلود فیلم قصیده گاو سفید

8103
7.1 IMDB

قصیده گاو سفید Ballad of a White Cow

انتشار بزودی

خانوادگی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 105 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : بهتاش صناعی‌ ها

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی قصیده گاو سفید

قصیده گاو سفید روایت گر زندگی مینا و مشکلاتش بعد از قصاص همسرش بابک است. بابک به خاطر تبانی دو شاهد که منجر به اشتباه سهوی قضات شده است و در پی اعتراف خود محکوم به اعدام می شود، پس از گذشت یک سال یکی از شاهدها که قاتل اصلی بوده اعتراف می کند و دادگاه طی عذرخواهی بیان می کند که دیه کامل بابک پرداخت خواهد شد. به دنبال این قضایا رضا قاضی پرونده دچار عذاب وجدان شده و استعفا می دهد…

بازیگران

مریم مقدم , علیرضا ثانی فر , لیلی فرهادپور , فرید قبادی , فرید ازقندی , امیر شریعت , ماهور احمدی , محمد حیدری , زهرا پرهون , ابراهیم گله دارزاده , سمیه برجی , مهدی پیله‌وری , ماندانا معزی پور , سمکو روشنی , ساچلی تاجبخش , آوین پوررئوفی (بازیگر خردسال)

توضیحات

فیلم سینمایی قصیده گاو سفید (Ballad of a White Cow) با نام قبلی غریبه ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (بهتاش صناعی‌ ها) و تهیه کنندگی (سید غلامرضا موسوی) و نویسندگی (بهتاش صناعی‌ ها , مریم مقدم , مهرداد کوروش نیا) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین قصیده گاو سفید قصیده گاو سفید دومین اثر سینمایی بهتاش صناعی‌ها بعد از فیلم تحسین شده‌ احتمال باران اسیدی است که موفقیت های بسیاری را در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی به دست آورد. مریم مقدم ایفاگر نقش اصلی زن و علیرضا ثانی فر نقش اصلی مرد فیلم قصیده گاو سفید است. همچنان فیلمبرداری این فیلم سینمایی به صورت کامل در تهران انجام شده است و برای اولین بار در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر 98 رونمایی و اکران شد.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد