دانلود فیلم قتل عمد

1951
5.0 IMDB

قتل عمد Ghatle amd

انتشار بزودی

جنایی | درام | معمایی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : 15 مرداد ماه 1399

کارگردان : سعید دولتخانی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی قتل عمد

در یک نیمه شب، غریبه ای توسط یک هیولا به قتل میرسد. حادثه آن شب، پشت پرده میماند. چند شب بعد یک ماجرای عاطفی چهره دیگری از قاتل نشان میدهد. اردلان جوانی از طبقه کارگری ، در اوج بحران های مالی و عاطفی با غریبه ای مرموز آشنا شده و در وضعیت پیچیده ای قرار می گیرد. او فرصت کوتاهی دارد تا به پیشنهاد سرنوشت سازی پاسخ بدهد.

بازیگران

علی رجایی , محمد فیلی , امیر رضایی , نیلوفر استخری , صدف فرهودی , جواد اسدی , سجاد حسین پور , مهسا جاوید , پارمیدا احمدی , بهار جاوید , فرزین طاهر , ماهانا نریمانی , سارا گرجی , علیرضا محمد نبی , محمد جوهری , بهنام باستانی , رومینا دولت آرا , گلاره اکبری

توضیحات

فیلم سینمایی قتل عمد Ghatle amd ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (سعید دولتخانی) و تهیه کنندگی (محمد احمدی) و نویسندگی سعید دولتخانی می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین این فیلم بر عکس آنچه که از اسمش برمی‌آید یک فیلم جنایی نیست بلکه یک فیلم اجتماعی است که در خلال آن قتلی رخ می‌دهد. قتل عمد ، اولین اثر سینمایی این کارگردان به شمار می رود که در خلاصه داستان آن آمده: اردلان فرصت کوتاهی دارد تا به پیشنهاد سرنوشت سازی پاسخ بدهد. محمد احمدی سال پیش فیلم به دنیا آمدن به کارگردانی محسن عبدالوهاب را روی پرده داشت که هم اکنون در شبکه نمایش خانگی توزیع گردیده است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد