دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2

4182

چند میگیری گریه کنی 2 How Much You Want To Cry 2

انتشار بزودی

کمدی | درام | خانوادگی

سال تولید : 1398 | زمان : 85 دقیقه

اکران : 28 اردیبهشت ماه 1401

کارگردان : علی توکل نیا

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی چند میگیری گریه کنی 2

داستان سری دوم این فیلم از جایی آغاز می شود که بهرام، پسر شایسته پس از 30 سال دوری از آمریکا برای گرفتن ارث پدری به ایران می آید غافل از اینکه برای به دست آوردن میراث پدرش، طبق وصیت پدرش می بایست هفت مراسم عزا برای هفت خانواده بی بضاعت بگیرد و خودش هم در این مراسم حضور تاثیرگذار داشته باشد.

بازیگران

ابوالفضل پورعرب , اشپیتیم آرفی , محیا دهقانی , عباس جمشیدی , اسدالله یکتا , فرشاد حسینی موحد , مرجان شکوفکی , هستی فرحی , احسان عباسی , عباس نعمتی , حمید لولایی , مهران رجبی , گیتی معینی , بهروز خوش فطرت , حامد آهنگی , امیرحسین مسلمی , علی حسن ناصری , سعید جلیلی , مرجان نیکویی , امیرعلی پیرهادی

توضیحات

فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 2 (How Much You Want To Cry 2) نام فیلمی کمدی درام خانوادگی به کارگردانی (علی توکل نیا) ، تهیه کنندگی (علی توکل نیا و حسن توکل نیا) و نویسندگی (رحیم بهبودی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. عوامل سازنده فیلم قبل از آغاز فیلمبرداری در قطعه هنرمندان برمزار منوچهرنوذری، ناصرچشم آذر، محمود بهرامی و محمد علیمردانی ادای احترام کردند. اولین قسمت از فیلم سینمایی چند میگیری گریه کنی 1 در سال 1384 به کارگردانی شاهد احمدلو تولید شده است. داستان سری دوم این فیلم از جایی آغاز می شود که پسر شایسته برای فروش مایملک پدرش به ایران می آید.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد