عضویت در کانال تلگرام

دانلود مستند بی آب و نان بیابان

دانلود مستند بی آب و نان بیابان
  • بی آب و نان بیابان

    Hunger and thirst Desert

  • مستند , درام , اجتماعی
  • سال تولید :سال 1397
  • مدت زمان :53 دقیقه
  • تاریخ اکران :12 مهر 1399
  • کیفیت :480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray
  • تهیه کننده :جواد نوروزبیگی
  • کارگردان :مهدی گلستانیان

دانلود فیلم ایرانی بی آب و نان بیابان

بازیگران مستند بی آب و نان بیابان:

احمد ذبیحی , حجت الله قنبری اردستانی , امیر حسین مهرانجو , رسول نقیبیان , حسن ملائی , به روایت علیرضا اسیوند

 

داستان مستند بی آب و نان بیابان:

این مستند روایت سفر چند روزه علیرضا اسیوند از شلوغی ها و آشفتگی های زندگی شهری تا رسیدن به آرامش و سکوت بیابان و کویر است. در واقع در این سفر وی نوع دیگری از زندگی را تجربه میکند. آقای اسیوند در این سفر با مردمی آشنا میشود که از طریق شتربانی و دامداری شتر در بیابان و کویر زندگی خود و خانواده را تامین می کنند. خیلی وقت ها پیش می آید که دوست داریم از شلوغی ها و درگیری های کاری و همهمه شهر به جایی پناه ببریم که حتی تلفن همراهمان هم آنتن نداشته باشد، چرا که گاهی خارج از دسترس بودن هم نعمت بزرگی است!

 

درباره مستند بی آب و نان بیابان:

فیلم بی آب و نان بیابان (Hunger and thirst Desert) ، نام مستندی پژوهشی درباره بیابان و مردمان آن ، به نویسندگی و کارگردانی (مهدی گلستانیان) و تهیه کنندگی (جواد نوروزبیگی) می باشد که در سال 1397 با سرمایه گذاری شخصی و مدت زمان 53 دقیقه تولید گردیده است. در این مستند با مردمی آشنا میشویم که از طریق شتربانی و دامداری شتر در بیابان و کویر زندگی خود و خانواده را تأمین می کنند.

 

عوامل مستند بی آب و نان بیابان:

تهیه کننده: جواد نوروزبیگی / نویسنده‌ و کارگردان: مهدی گلستانیان / نویسنده گفتار متن: مرجان امید / مشاور کارگردان: علیرضا اسیوند / مشاور پروژه: دکتر علی روحانی / مدیر فیلمبرداری: عبد عبدی نسب / صدابردار: مهدی افجه / تدوین: اشکان فرخی راد / جلوه های ویژه بصری: مهران جبلی / صداگذاری: وحید شهسواری / موسیقی: محمد حسین دماوندی / عکاس: سجاد ابراهیمی / مدیر تولید: حمیدرضا قنبری / جانشین تولید: علی گلستانیان / پشتیبانی مراحل فنی فیلم: سیدعلیرضا مرادی پور/ استودیو فنی دانشگاه سوره تهران / تصویربردار هوایی: محسن زینل زاده / طراح پوستر: علیرضا اکار / ساخت تیزر: پژمان سلیمانیان / نوازنده عود: فرشاد خزایی / نوازنده سنتور: علیرضا فتحی / مشاور رسانه ای: مجید بهره مند

 

شماره پشتیبانی: 02188394219 | salamcinema_help@

حجم دانلود نیم بها محاسبه می شود

لینک دانلود قانونی

1خرید و دانلود
2خرید و دانلود
3خرید و دانلود
4خرید و دانلود
5خرید و دانلود
6خرید و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد