دانلود سریال جیران

11331
8.2 IMDB

جیران Jeiran

قسمت 20

عاشقانه | تاریخی | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 55 دقیقه

قسمت ها : 30 قسمت

کارگردان : حسن فتحی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی جیران

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خرابکارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه میخواهد. قلعه ای میخواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکمتر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد.

بازیگران

بهرام رادان (ناصرالدین شاه) , پریناز ایزدیار (جیران) , مریلا زارعی (مهدعلیای) , مهدی پاکدل (سلمان) , گلاره عباسی , رعنا آزادی ور , امیرحسین فتحی , امیرجعفری , رویا تیموریان , کتانه افشاری نژاد , ستاره پسیانی , غزل شاکری , مرتضی اسماعیل کاشی , هومن برق نورد , مهدی کوشکی , سمیرا حسن پور , فاطمه مسعودی فر , بهناز نازی , غلامرضا نیکخواه , سیاوش چراغی پور , محمد شیری , حمیدرضا نعیمی , رضا جهانی , الهام نامی , نهال دشتی , سینا رازانی , بهنام شرفی , انوش معظمی , پاشا جمالی , حسن موذنی , نسرین نکیسا , محمد مژدهی , عباس توفیقی , فرشید صمدی پور , عباس ظفری , راستین عزیزپور , علی اشمند , پرویز بزرگی , رضا داودوندی

توضیحات

سریال جیران (jeiran) در واقع نام سریالی تاریخی ، عاشقانه است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 30 قسمت 60 دقیقه‌ای در ژانر عاشقانه ، تاریخی ، درام ، اجتماعی برگرفته از اوضاع بسیار آشفته دوران حکومت ناصری به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و نویسندگی حسن فتحی و احسان جوانمرد در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین جیران بعد از سریال شهرزاد ، جدید سریال حسن فتحی ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 24 بهمن ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای جمعه توزیع میشود.

معرفی سریال

نویسنده این سریال می گوید: جیران که یکی از شخصیت‌های تاریخی دوره ناصرالدین شاه است و قرار است به آن پرداخته شود، توضیحات داد: جیران یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه است که در واقعیت تاریخ وجود داشته و ما اینجا با قصه‌ای که حتماً آمیخته به خیال خواهد بود، زندگی پر فراز و نشیبش را روایت خواهیم کرد. علاوه بر جیران تعداد زیادی از شخصیت‌های قصه واقعی هستند و در آن دوره زندگی کرده‌اند. او همچنین درباره شخصیت‌های تاریخی که قرار است در سریال جیران به آنها پرداخته شود، گفت: ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقاخان نوری صدراعظم ایران بعد از امیرکبیر، ملک‌جهان خانم مهدعلیای ایران، ملک‌زاده خواهر ناصرالدین شاه، گلین، تاج‌الدوله، شکوه السلطنه و ستاره خانم زنان عقدی ناصرالدین شاه و همچنین عده‌ای از رجال و نسوان اوایل عهد ناصری از جمله خدیجه همسر محمد شاه، از شخصیت‌هایی هستند که در سریال «جیران» به آنها پرداخته می‌شود. حسن فتحی همزمان با ساخت سریال جیران در کشور ترکیه در حال ساخت فیلم مست عشق می باشد که این فیلم درباره زندگی شمس و مولانا می باشد و در این روزها با حواشی زیادی رو به رو شد. سریال دیگری نیز با نام آهوی من مارال در حال ساخت است که وقایع تاریخی آن همزمان با داستان سریال جیران است.

حجم دانلود نیم بها محاسبه میشود

لینک های دانلود

قسمت 20 قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

قسمت 16

قسمت 17

قسمت 18

قسمت 19

قسمت 20

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • خسته نباشید.

    مشخص نیست جیران کی پخش میشه؟

    • سلام. فکر کنم تا چند ماه آینده منتشر بشه ولی تاریخ دقیقی اعلام نشده