دانلود فیلم دشمنان

872
7.9 IMDB

دشمنان Enemies

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : علی درخشنده

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دشمنان

زهره که پا به سن گذاشته است با مادر پیر و فرتوت خود در آپارتمانی واقع در شهرک اکباتان زندگی میکند. همسر زهره او را ترک گفته و راهی دیار شمال شده و پسر زهره با نام شهاب نیز چند روزی است که گم شده و دختر زهره با نام شیوا پیش مادر و مادربزرگش زندگی میکند. شیوا چند روزی است که دنبال شهاب میگردد و برای پیدا کردن برادرش دست به دامن هرکسی میشود. از آنسو با ارسال نامه های تهدید آمیزی به درب منزل زهره و دیگر ساکنین بلوک، اوضاع ناجور میشود. هیچکس نمیداند این نامه ها از طرف چه کسی نوشته میشود اما محتوای آنها طوری است که میخواهد زندگی زهره را در پیش دیگران خدشه دار کند و او را گناهکار نشان دهد.

بازیگران

رویا افشار , ندا جبرائیلی , مسعود دلخواه , قربان نجفی , علی بی غم , سینوهه دانشمند , توران یاقوتی , سعید آرمند , بردیا یادگاری

توضیحات

فیلم سینمایی دشمنان Enemies ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (علی درخشنده) و تهیه کنندگی (مجید برزگر) و نویسندگی (بردیا یادگاری) می باشد که در سال 1398 توسط بخش خصوصی و بر اساس طرحی از علی درخشنده تولید گردیده است. فیلمبرداری فیلم دشمنان اولین فیلم سینمایی بلند علی درخشنده در مقام کارگردانی در شهرک اکباتان انجام شده است. علی درخشنده فیلم دشمنان را با مضمونی اجتماعی آذر ماه 98 در تهران کلید زد و با روایت داستانی از تنهایی انسان ها و حریم خصوصی برای اولین بار در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر 98 رونمایی و اکران می شود.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد