عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود مستند روابط خانوادگی

دانلود مستند روابط خانوادگی با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی روابط خانوادگی با کیفیت عالی

دانلود مستند روابط خانوادگی

درباره فیلم: فیلم سینمایی روابط خانوادگی ، نام مستندی درام – اجتماعی درباره ارتباط حاجی بابا با فرزندانش است که در یک موقعیت خاص و ویژه قرار گرفته‌اند ، این فیلم به تهیه کنندگی و کارگردانی (ناصر ضمیری) می باشد که در سال 1395 توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است و پخش بین الملل آن بر عهده بخش بین الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی قرار دارد. همچنین مستند روابط خانوادگی به ارتباط حاجی بابا با فرزندانش می‌پردازد که در یک موقعیت خاص و ویژه قرار گرفته‌اند. این موقعیت باعث رفتارهایی از سوی خانواده می‌شود که شناخت بهتری نسبت به آن‌ها پیدا می‌کنیم. مشکلات این خانواده را می‌توان در هر خانواده‌ای یافت، چرا که این‌ها خانواده‌ای معمولی هستند که برخی از فرزندانشان شخصیتی خاص دارند. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام مستند: روابط خانوادگی – Family Relations

ژانر مستند: مستند , درام , اجتماعی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1395

مدت زمان: 79 دقیقه

کارگردان: ناصر ضمیری

تهیه کننده: ناصر ضمیری

تاریخ اکران: سال 1399

 

داستان مستند: داستان مستند به ارتباط حاجی بابا با فرزندانش می‌پردازد که در یک موقعیت خاص و ویژه قرار گرفته‌اند. این موقعیت باعث رفتارهایی از سوی خانواده می‌شود که شناخت بهتری نسبت به آن‌ها پیدا می‌کنیم. مشکلات این خانواده را می‌توان در هر خانواده‌ای یافت، چرا که این‌ها خانواده‌ای معمولی هستند که برخی از فرزندانشان شخصیتی خاص دارند.

 

درباره مستند: ناصر ضمیری درباره مستند روابط خانوادگی گفت: سه سال بود که دوست داشتم این مستند را بسازم و دو سال پیش با مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی وارد گفتگو شدم. پس از تایید طرح، تولید آغاز شد و همان سال 95 فیلمبرداری به پایان رسید؛ اما موقعیتی پیش آمد و من دوباره با دوربین به محل زندگی پیرمرد که در یکی از روستاهای خراسان است، رفتم و برای چندمین بار تدوین فیلم را تغییر دادیم تا به نسخه فعلی که 79 دقیقه است برسیم. مستند روابط خانوادگی بیش از آنکه به دنبال آسیب‌شناسی روابط جاری در خانواده حاجی بابا باشد در پی ارائه تصویری کمیک از این شخصیت و خانواده اوست. پخش بین الملل آن بر عهده بخش بین الملل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی قرار دارد.

 

سایر عوامل مستند: تهیه کننده و کارگردان: ناصر ضمیری / طرح، پژوهش و تدوین: ناصر ضمیری , ندا اسدی / نور و تصویر: ناصر ضمیری / صدابردار: معین اسدی / طراحی و ترکیب صدا: احسان افشاریان / موسیقی: عبدی بهروانفر / مدیر تولید: آمنه رحمانی / دستیار کارگردان و دستیار تصویر: محسن صادقی / عنوان‌بندی: حمید برزگر / طراح پوستر: طاها ذاکر / عکاس: ساغر صادقی / مترجم: هدا لزگی / هماهنگی: حمید نظام خواه / محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

تیزر مستند روابط خانوادگی (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار