دانلود رایگان فیلم اولین امضا برای رعنا

1601
5.5 IMDB

اولین امضا برای رعنا Avalin Emza Baraye Rana

منتشر شد

خانوادگی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1396 | زمان : 90 دقیقه

اکران : 25 دی ماه 1398

کارگردان : علی ژکان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی اولین امضا برای رعنا

داستان فیلم درباره داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه است که چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده‌است. آن دو یک پسر به نام نیما دارند که 6 ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده‌است اما هیچ کدام از این کتابها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می‌پرداختند، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم میریزد.

بازیگران

علیرضا جلالی تبار , محمدرضا هدایتی , شهین تسلیمی , شهرزاد کمال زاده , فلور نظری , شقایق رهبری , نادر نادرپور , محسن عبداللهیان , حمید فلاحی

توضیحات

فیلم سینمایی اولین امضا برای رعنا ، نام فیلمی درام – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (علی ژکان) و نویسندگی (علی ژکان و افرا ابراهیم‌نیا) می باشد که در سال 1396 تولید گردیده است. علی ژکان به تازگی تهیه کنندگی فیلم جعبه کوچک فلزی بر عهده داشت که در سال 1399 اکران خواهد شد. این فیلم بعد از 2 سال که از ساخت آن می گذرد بالاخره در تاریخ چهارشنبه 25 دی ماه 98 در گروه سینمایی فرهنگ رونمایی و اکران می شود.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد