دانلود فیلم دریاچه ارواح

2320
5.5 IMDB

دریاچه ارواح The Lake of Ghosts

انتشار بزودی

ترسناک | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1398 | زمان : 100 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : رضا جعفری جوزانی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دریاچه ارواح

دریاچه ارواح برگرفته از اشعار مولانا است. داستان فیلم سرگذشت چند جوان محقق است که برای پیدا کردن راز دریاچه ارواح به آنجا سفر میکنند. آنها در جنگل ارواح به مخمصه خورده و اتفاق هایی بسیار هولناک برایشان رقم می خورد.

بازیگران

مریم اکبری , ایده ابوطالبی , مهرنوش الله دادزاده , حسام بنی اقبال , پگاه حمیدی فر , رضا خیاطی , رضا زارعی , نازنین علیدوست , امیرحسین کامجو , رضا مازندرانی , پویا نیک پور , هادی یاس

توضیحات

فیلم سینمایی دریاچه ارواح (The Lake of Ghosts) ، نام فیلمی درام – اجتماعی ، محصول مشترک ایران و انگلیس است که در ژانر وحشت به نویسندگی و کارگردانی (رضا جعفری جوزانی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین تله فیلم دریاچه ارواح برگرفته از اشعار مولانا است که سرگذشت چند جوان که برای پیدا کردن راز دریاچه ارواح روایت می‌کند. این چند جوان به جنگل ارواح سفر می کنند و اتفاق‌های هولناکی برای آنها رخ می دهد. فیلمبرداری فیلم دریاچه ارواح به کارگردانی رضا جعفری جوزانی که محصول مشترک ایران و انگلیس است، سه شنبه 19 شهریور بعد از 20 جلسه کاری در لوکیشنی بسیار سخت و صعب العبور در جنگلهای شمال کشور، بین نوشهر و رویان به پایان رسید. این فیلم داستانی معمایی و فلسفی و ترسناک را به تصویر می کشد که مدت زمان این فیلم 100 دقیقه می باشد.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد