دانلود فیلم های ولتاژ

1798
N.A IMDB

های ولتاژ High Voltage

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : الهام قاسموف

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی های ولتاژ

داستان فیلم های ولتاژ که یک فیلم درام اجتماعی است به مسائل اجتماعی می پردازد اما به صورت رسمی تاکنون خلاصه داستان منتشر نشده است.

بازیگران

آذربایجانی: علم‌الدین جعفروف , چناره ملک‌زاده , ضیا آقا , کماله پیریوا // ایرانی: رضا ناجی

توضیحات

فیلم سینمایی های ولتاژ High Voltage ، نام فیلمی درام – اجتماعی محصول مشترک ایران و آذربایجان ، به کارگردانی (الهام قاسموف) و تهیه کنندگی (امیرشهاب رضویان) و نویسندگی (بابک شیرین) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. فیلمبرداری این فیلم از سه شنبه 5 تیر ماه 97 و در حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد که لوکیشن های تصویربرداری این فیلم نیز در شهرهای باکو آذربایجان ، مشکین شهر و اردبیل انجام شده است. بازار هدف «های ولتاژ» شهرستان‌های آذری زبان ایران و همچنین بازار ترکیه است. این فیلم اولین محصول مشترک ایران و آذربایجان است و بدون شک روابط سینمایی دو کشور را وارد فصل جدیدی خواهد کرد. همچنین لازم به ذکر است که زبان این فیلم نیز به صورت کامل ترکی آذری خواهد بود. همچنین از چهره‌های بازیگری جمهوری آذربایجان و بازیگران ایرانی در این فیلم استفاده شده است و کارگردان فیلم الهام قاسم اف چهره شناخته شده رسانه‌ای و فیلمساز صاحب نام جمهوری آذربایجان است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • چقدر حقیر هستید که اسم فیلم که قیز قالاسی است را تحریف و برای این فیلم اسم جعلی می نویسید. شرف دارید اسم اصلی فیلم که قیز قالاسی است بنویسید.

    • سلام دوست عزیز اسم فیلم رو عوامل سازنده انتخاب می کنند.