دانلود فیلم این یک رویاست

1634
6.4 IMDB

این یک رویاست It's a Dream

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1392 | زمان : 97 دقیقه

اکران : توقیف شده

کارگردان : محمود غفاری

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی این یک رویاست

داستان فیلم این یک رویاست به مشکلات یک دختر جوان در شهر تهران می‌پردازد که سرگشته به دنبال راه چاره‌ای است تا بتواند بدهی‌های خود را پرداخت کند. رویا‌ دختر جوانی است که در پی رسیدن به آرزوهای خود‌ دچار مشکلات فراوان مالی می‌شود و در مسیر جستجو برای یافتن راه حل‌ این بحران، ناخواسته وارد بازی پیچیده و خطرناک یک زن و شوهر می شود.

بازیگران

حدیث میرامینی , سیما مشتاقی , مهران رجبی , اقدس پوری‌فرد , الهام کردا , مجید مسلمی , محمد حسینی , شهرزاد رحیمی , علی سلطانی , محمود رحمتی , زهرا ایمانی , سعید فرهادی , حسن قلعه‌نویی , مهدی پورموسی , حمید ابراهیمی , شوکا کریمی , جواد پورداداش , احسان قبادیان , امیر آریانی , بهرنگ علوی , محمدحسین عزیزی

توضیحات

فیلم سینمایی این یک رویاست It’s a Dream ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (محمود غفاری) و تهیه کنندگی (علی اسدزاده) و نویسندگی (محمود غفاری و سعید فرهادی) می باشد که در سال 1392 تولید گردیده است. همچنین این یک رویاست به مشکلات یک دختر جوان در شهر تهران می‌پردازد که سرگشته به دنبال راه چاره‌ای است تا بتواند بدهی‌های خود را پرداخت کند. فیلم این یک رویاست پیش از اکران در ایران ، در بخش مسابقه فستیوال هاى مهم جهانى همچون سه قاره نانت فرانسه، فرابیورگ سوییس، لومه برزیل، مراکش، مانهایم آلمان به نمایش درآمده و موفق به کسب جوایز بهترین فیلم و استعداد درخشان شده است. این فیلم از سال 92 تا کنون توقیف شده است و بجز یک جلسه اکران در سینما تک آن هم برای منتقدین ، هنوز به صورت عمومی اکران نشده است.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد