دانلود فیلم ناک اوت

2299
N.A IMDB

ناک اوت knock out

انتشار بزودی

ورزشی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : فرناز امینی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی ناک اوت

این فیلم زنانه در ژانر ورزشی ساخته شده است و به عنوان ساخته ای کاملا زنانه و بدون حضور هیچ بازیگر مردی ، به معضلات ورزش ووشو و ورزشکاران زن می پردازد.

بازیگران

فریبا متخصص , زهره فکور صبور , فریناز نذیری , نهال مسعود , پانته آ کی قبادی , محبوبه کریمی , بهاره رهنما , سامیه لک , رها عربگری , تارا وفاخواه , سارا شماعیان // صداپیشگان مرد: کسری ذوالفقاری , شاهرخ رجبی , حجت فکری , حسین خدارتی

توضیحات

فیلم سینمایی ناک اوت knock out ، نام فیلمی ورزشی ، درام – اجتماعی و با فضایی کاملا زنانه و بدون حضور هیچ بازیگر مردی ، به کارگردانی (فرناز امینی) و تهیه کنندگی (شیما جبرائیلی پور) و نویسندگی (فاطیما اباحمزه) می باشد که در سال 1398 و با سرمایه گذاری لیلا عباسی تولید گردیده است. همچنین تولید فیلم ناک اوت به عنوان ساخته ای کاملا زنانه و بدون حضور هیچ بازیگر مردی برای حضور در گروه سینمای هنر و تجربه و فستیوال های داخلی و خارجی، در سکوت خبری به پایان رسید. این فیلم در ژانر ورزشی ساخته شده است و از معضلات ورزش ووشو و ورزشکاران زن می گوید. در این فیلم فریناز نذیری (قهرمان ووشو در جهان) و محبوبه کریمی (نخستین مدال آور تالوی بانوان ایران) نقش آفرینی می کنند.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد