دانلود فیلم جیوه

1289
N.A IMDB

جیوه Mercury

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1390 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : مسعود بهارلو

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی جیوه

داستان فیلم درباره دختری به اسم شبنم است که پس از سه سال حبس بی‌ملاقاتی، از زندان آزاد می‌شود. او پس از جستجو فراوان ، هیچ ردی از شوهر و فرزند کوچک‌اش پیدا نمی کند. او حالا باید برای پیدا کردن خانواده اش ، ابرشهر تهران را زیر و رو کند.

بازیگران

شیما نیک پور , روشنک گرامی , مقداد اسلامی , نازنین شیخی , محمد عمرانی , مالک سراج , مانی باغبانی , مهدی ایل بیگی , مهرداد مهرکیش , نادر پورمهین , مسعود بهارلو , تیمور طالبی , صفرعلی مهدوی , اعظم آخوندتبار , هستی مهدوی , سودابه بیضایی

توضیحات

فیلم سینمایی جیوه Mercury ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (مسعود بهارلو) می باشد که در سال 1390 بر اساس طرحی از علی افشار تولید گردیده است. جیوه اولین فیلم بلند سینمایی مسعود بهارلو در مقام کارگردانی است که با وجود اینکه 8 سال از ساخت این فیلم میگذرد هنوز موفق به اکران در گروه هنر و تجربه نشده است. فیلمبرداری جیوه در بهارِ سال 90 در تهران و کرج آغاز شد و پروسه ساخت آن تا سال 91 به طول انجامید و قرار بود، زمستان سال 97 پس از 6 سال در گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش عمومی در بیاید اما این اتفاق رخ نداد. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «شبنم، پس از سه سال حبسِ بی‌ملاقاتی، از زندان آزاد میشود… ردی از شوهر و فرزند کوچک‌اش نمی یابد… او، حالا، میتواند برای یافتنِ آنها، ابرشهرِ تهران را زیر و زبر کند…؟»

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد