دانلود فیلم تنت (انگاشته) دوبله فارسی Tenet 2020

1418
7.6 IMDB

انگاشته Tenet

رده بندی سنی +14

دوبله فارسی

اکشن | تخیلی | هیجان انگیز

سال تولید : 2020 | زمان : 150 دقیقه

محصول : آمریکا , انگلستان

کارگردان : Christopher Nolan

توضیحات

دانلود فیلم خارجی Tenet 2020 تنت (انگاشته) دوبله فارسی

در دنیای گرگ و میش جاسوسی بین المللی ، یک عامل ناشناس سیا ، معروف به قهرمان داستان ، توسط یک سازمان مرموز به نام تنت جذب می شود تا در یک وظیفه جهانی که بیش از زمان واقعی انجام می شود شرکت کند. مأموریت: جلوگیری از شروع جنگ جهانی سوم از آندری ساتور ، یک الیگارشی لشکرکش روسی با توانایی های شناختی. قهرمان داستان به زودی بر مهارت وارونگی زمان به عنوان راهی برای مقابله با تهدیدهای پیش رو تسلط خواهد یافت.

بازیگران

(John David Washington) , (Robert Pattinson) , (Elizabeth Debicki) , (Clemence Poesy) , (Aaron Taylor Johnson) , (Michael Caine)

توضیحات

فیلم خارجی تنت (Tenet) ، نام فیلمی اکشن , علمی تخیلی , هیجان انگیز محصول مشترک کشور آمریکا و انگلستان به نویسندگی و کارگردانی (کریستوفر نولان) می باشد که در سال 2020 تولید گردیده است. داستان فیلم درباره دو جاسوس حرفه ای است که برای پیشگیری از وقوع جنگ جهانی سوم درگیر یک ماجرای پیچیده میشوند. انگاشته با واکنش مثبت منتقدان همراه بود. گروه بازیگری و وجه فنی فیلم ستایش شد اما از نظر پیچیدگی و گنگ بودن داستان و ضعف در شخصیت پردازی مورد انتقاد قرار گرفت. فیلم 357 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که 200 میلیون دلار بودجه ساخت آن بوده که انگاشته را به یک بمب گیشه تبدیل میکند. مهمترین دلیل شکست فیلم در گیشه، نمایش آن در زمان همه گیری کرونا اعلام شد. هم اکنون می توانید فیلم Tenet 2020 تنت (انگاشته) را با دوبله فارسی حرفه ای و بصورت سانسور شده با لینک مستقیم دانلود کنید.

لینک دانلود

نسخه سانسور شده

نسخه دوبله فارسی حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد