دانلود فیلم آینه شمعدون

5167
6.1 IMDB

آینه شمعدون The Mirror Candlestick

انتشار بزودی

کمدی | درام | خانوادگی

سال تولید : 1391 | زمان : 90 دقیقه

اکران : توقیف شده

کارگردان : بهرام بهرامیان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی آینه شمعدون

داستان فیلم درباره زن و شوهری به نام ضیاء و سوری است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند. ضیاء در سیرک کار میکرده و حالا بیکار شده است. سوری قصد دارد به دخترش جهیزیه‌ای مفصل بدهد و دخترش را با آبرو به خانه بخت بفرستد. تلاش‌های خانواده برای جور کردن جهیزیه وقتی کامل میشود که اهالی محل به کمک آنها آمده و هرکدام تکه‌ای از وسایل زندگی مشترک را به این دو جوان میدهند.

بازیگران

محسن تنابنده , فرهاد آئیش , رضا عطاران , مصطفی زمانی , مهران احمدی , شقایق فراهانی , بهزاد فراهانی , پانته آ بهرام , شبنم مقدمی , لیلا بلوکات , آهو خردمند , احمد مهران فر , مهدی فقیه , مهدی عطاران , رضا کیانیان

توضیحات

فیلم سینمایی آینه شمعدون (The Mirror Candlestick) نام فیلمی کمدی ، درام – اجتماعی به کارگردانی (بهرام بهرامیان) و تهیه کنندگی (محمد کمالی پور) و نویسندگی (احمد رفیع زاده) می باشد که در سال 1391 تولید گردیده است. این فیلم در میانه فیلمبرداری به علت مغایرت فیلمنامه با فیلمنامه مصوب وزارت ارشاد ، از سوی معاونت نظارت ارزشیابی توقیف و ادامه کار به بازنویسی مجدد فیلمنامه موکول شد. کمالی پور تهیه کننده فیلم درباره ویرایش فیلم نامه گفت: تغییراتی که به ما ارایه شده است، همه اعمال شده و تقریبا اکثربخش‌هایی که فیلمبرداری شده است مشکلی ندارد. تنها «نیوشا ضیغمی» به دلیل طولانی شدن وقفه در فیلمبرداری و سفری که در پیش رو دارند از حضور در این فیلم انصراف دادند. در حال حاضر این فیلم حدود 8 سال است که توقیف می باشد و هنوز اکران نشده است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد