دانلود فیلم پل سفید

880
4.5 IMDB

پل سفید White Bridge

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1395 | زمان : 77 دقیقه

اکران : سال 1398

کارگردان : علی قوی تن

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی پل سفید

داستان فیلم درباره دختر 8 ساله ای به اسم بهاره است که یک سال پیش در جاده با والدینش تصادف کرده و ماشینشان به ته دره سقوط کرده است و پدرش فوت کرده و بهاره هم مدتی در کما بوده است. او یک پایش کمی مشکل دارد و درست نمی‌تواند راه برود و در تست های مدرسه هم نتوانسته نمره بیاورد.

بازیگران

بهاره نوروزی , حسین محمدیان , صدیقه نوروزیان , امیر پاسبان , فریبا بجنوردی , علی اصغر ضیائی , معصومه طبسی , جمشید آدینه , علی سلطانی , میثم شیخ , علی ریحانی , پویا نوروزیان , علی دهقان , محمد مهدی ایزی , مصطفی نوروزیان , فربد دهقان , حسن اصلی نژاد , فرهاد حضرتی , مهلا زارع

توضیحات

فیلم سینمایی پل سفید White Bridge ، نام فیلمی درام – اجتماعی برای گروه سنی کودک و نوجوان با مضمونی اخلاقی و انسانی که به مسائل تربیتی دانش آموزان می پردازد ، به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (علی قوی تن) می باشد که در سال 1395 تولید گردیده است. همچنین فیلمبرداری پل سفید در شهرستان درگز (زادگاهش قوی تن) انجام شده و انتخاب این منطقه به نوعی ادای دین به شهر و دیار این کارگردان محسوب می‌شود. این فیلم نیز در ادامه سه فیلم قبلی ام ساخته شده و به مشکلات آدم هایی می پردازد که امروزه در جامعه ما کمتر به آنها توجه می شود. لازم است مسائل فرهنگی و تربیتی را جدی بگیریم تا جوانان در گرداب ناکامی ها نیافتند.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد