دانلود فیلم روز صفر

5774
5.7 IMDB

روز صفر Zero Day

انتشار بزودی

اکشن | سیاسی | هیجان انگیز

سال تولید : 1398 | زمان : 108 دقیقه

اکران : 25 اسفند ماه 1400

کارگردان : سعید ملکان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی روز صفر

داستان فیلم روز صفر روایتی از یک اتفاق ملتهب معاصر است که در آن به نحوه دستگیری عبدالمالک ریگی تروریست می پردازد. امیر جدیدی و ساعد سهیلی دو نقش اصلی فیلم روز صفر را بازی می کنند.

بازیگران

امیر جدیدی , ساعد سهیلی , تینو صالحی , سینا شفیعی , محمدرضا مالکی , مهدی قربانی , رضا خدادادبیگی , ابوالفضل صفاری , محمدعلی راجپوت , میلاد یزدانی , حمیدرضا سلیمانی راد , ابراهیم برزیده , محمد داغری

توضیحات

فیلم سینمایی روز صفر (Day Zero) نام فیلمی سیاسی – هیجان انگیز برگرفته از یک اتفاق ملتهب معاصر است و نحوه دستگیری عبدالمالک ریگی را روایت می کنید ، این فیلم به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ملکان) و نویسندگی مشترک (سعید ملکان و بهرام توکلی) در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین روز صفر اولین تجربه سعید ملکان در مقام کارگردانی است. فیلمبرداری این فیلم سیاسی حدود 2 ماه طول کشید و در ایران و چند کشور خارجی جلوی دوربین رفته است. ملکان این سال‌ها نامی پرنفوذ در عرصه سینما بوده و با تهیه کنندگی فیلم ابد و یک روز و سپس فیلم تنگه ابوقریب توانایی های خود را اثبات کرده است. روز صفر یکی از مهمترین تولیدات امسال سینمای ایران است که برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر 98 رونمایی و اکران می شود.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد