دانلود مستند جایی برای فرشته ها نیست

3668
7.5 IMDB

جایی برای فرشته ها نیست No Place For Angels

انتشار بزودی

مستند | درام | ورزشی

سال تولید : 1398 | زمان : 86 دقیقه

اکران : زمستان 1398

کارگردان : سام کلانترى

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی جایی برای فرشته ها نیست

این فیلم درباره دختران تیم ملی اسکیت هاکی ایران و مشکلات پیچیده آنها در راه مسابقات آسیایی کره است. فدراسیون توانایی تامین هزینه دختران را ندارد و این اتفاق باعث شده است تا تیم در شرایط روحی بحرانی قرار بگیرد. با اضافه شدن دکتری روانکاو که باور به متدی جدید در کار با دختران دارد تعدادی از آنها کمپینی جهت جمع آوری پول را راه اندازی میکنند. کمپین در نهایت با حمایت مردم موفق شده و دختران با این کمکها عازم مسابقات کره میشوند. مسابقاتی تازه آنها باید با غولهای قدرتمند آسیا مبارزه کنند.

توضیحات

فیلم سینمایی جایی برای فرشته ها نیست (No Place For Angels) نام مستندی درام – اجتماعی درباره قهرمان هاکی ایران ، به کارگردانی (سام کلانترى) و تهیه کنندگی (محمد شکیبانیا و محسن شاه‌محمد میراب) و نویسندگی (سام کلانترى) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. این فیلم داستانی بسیار دیدنی را از مسیر سخت زندگی حرفه ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران روایت می کند و محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است. اولین نمایش جشنواره‌ای این فیلم در ایران در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت امسال بود که بسیار خوب درخشید.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد